Středa 25. listopad 2020
Svátek slaví Kateřina, zítra Artur
Oblačno 3°C

Neuvěřitelný příběh lidí z kazašské vesnice: Roky se nevědomky sjížděli viagrou!

Autor: Lukáš Štěrovský - 
18. listopadu 2020
22:07

Obyvatele vesnice Kalači od roku 2015 trápily nadměrný spánek i několik dní v kuse, halucinace a ukrutná nadrženost! Čtete správně – nadrženost. Situace byla tak drastická, že vesnice musela být oficiálně uzavřena a vystěhována. Vědci teď konečně přišli na to, co tyto jevy způsobovalo.

Dlouhá léta se experti pokoušeli vysvětlit záhadné příznaky obyvatel, kteří byli opakovaně testováni, avšak bez jakýchkoliv výsledků – odborníci si dokonce zahrávali i s myšlenkou nemoci z ozáření. Jenže ve vesnici nebylo nic, co by ji mohlo způsobovat, navíc symptomy se objevovaly pouze v zimě. Až teď se objevilo věrohodné vysvětlení.

„Vypadá to, že chemikálie uložené Rudou armádou v nedaleké důlní šachtě prosákly do spodních vod,“ vysvětluje vedoucí výzkumu, profesor Byron Crape. „Chemikálie měly podobné složení jako viagra,“ objasňuje vědec sexuální náruživost občanů, kteří prozradili, že pitnou vodu měli z jediného zdroje, ze spodních, kontaminovaných vod. Navíc látka se při teplotách nad nulou rozkládala, což objasňuje proč vesničané trpěli pouze v zimě. 

Potíže pominuly

Přes příkaz k vystěhování 124 rodin na místě zůstalo, v současnosti už ale nemají žádné potíže. I to dokáže Crape vysvětlit. „Z barelů už vytekly všechny chemikálie, voda už tak není znečištěná,“ tvrdí s tím, že následovat budou další výzkumy, které jeho hypotézy potvrdí.

Michal Michal ( 19. listopadu 2020 07:11 )

Ruský Kameňák

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud