Militantní vegan zmlátil svoji přítelkyni: „Cítím z tebe slaninu!“ křičel na ni

Ilustrační foto / Christopher Ellam  (Autor: Profimedia, Facebook)
Autor: ran - 
4. května 2020
20:47

Spoustou odpudivých vulgarit zasypal svoji přítelkyni Bethany Smithovou (23) vegan Christopher Ellam (22) z britského Huddersfieldu. Žena se právě vrátila z práce v restauraci. Přítel, zapřisáhlý vegan, z ní ucítil pachy kuchyně a zaútočil na ni.

Chodili spolu čtyři roky a za tu dobu si Ellam zvykl přítelkyni nadměrně kontrolovat. Když se v roce 2015 rozhodl „konvertovat“ na vegana, nutil k přijetí svého způsobu života a stravování i Bethany. Ale přítelkyni znepříjemňoval život i jinak. Ellam byl nezaměstnaný a jediný příjem měla dvojice z Bethaniny práce v restauraci. O vztahu, který skončil drsným napadením, informoval Daily Mail.

Ellam proměnil život Bethany v peklo na zemi. Nemístně žárlil. Určoval přítelkyni, na co se smí a nesmí dívat v televizi. „Jakmile se třeba objevil známý zpěvák vysvlečený do půl těla, běsnil,“ vylíčila Bethany. Ellam svou přítelkyni vydíral a psychicky týral. Vyhrožoval jí, že pokud se nestane vegankou, zabije se. Jindy jí vyhrožoval pro změnu tím, že se s ní rozejde. Na počátku vztahu byl pozorný, šarmantní a vtipný. Jenže to mu moc dlouho nevydrželo. To nejhorší však mělo teprve přijít. Bethany se vrátila z restaurace, kde pracovala. Ellam ji brutálně zatáhl za vlasy do koupelny a donutil ji se osprchovat. Ráno jí zakázal jít do práce, prý už ten zápach dál nesnese.

Když se dál chystala k odchodu, začal na ní trhat oblečení, uhodil ji lahví s octem a srazil ji k zemi. Schoulenou do klubíčka ji začal surově mlátit pěstmi a kopat. Zraněná dívka pokrytá podlitinami nakonec utekla s pláčem ke své matce a svěřila se jí s peklem, kterým si během čtyř let s Ellamem prošla. 

Pro Bethany byl fyzický útok poslední kapka. Ellama už nechce nikdy v životě vidět. Útok nahlásila na policii a její bývalý přítel skončil před soudem. Ten vydal zákaz přiblížení a navíc odsoudil mladíka k 200 hodinám obecně prospěšných prací, 10dennímu nápravnému kurzu a k peněžitému trestu.

„Jsem šťastná, že jsem se ho zbavila a že mi zmizel ze života,“ řekla mladá žena Daily Mailu. Teprve v té chvíli Bethany došlo, že jí Ellam mohl také ublížit mnohem hůře. Naštěstí se dokázala včas rozhodnout a násilnického přítele opustit.

 

illyria ( 4. května 2020 21:18 )

A za dva měsíce je zas u něj, protože jí slíbí, že se změní...

Jirik-ta ( 4. května 2020 20:59 )

Z něho cítit zvrhlost, ale slepice se ho drží tak asi v pohodě.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud