Kočky prý chovala na maso a doma měla psa bez hlavy: Policie dopadla tyranku Janu z Pardubic!

Autor: shp - 
1. května 2020
17:16

Kočky prý chovala na maso. Doma měla psa bez hlavy. V jejím pardubickém bytě se tísnila další vyhladovělá a podvyživená zvířata. Všude kolem se navíc povalovaly mrtvoly potkanů. Tyranku Janu, která v bytě žila, se už naštěstí podařilo dopadnout a obvinit. Je však na svobodě, takže se možná bude chtít vyhýbat soudu.

Policie Janu vypátrala a začala ji stíhat. Na děsivý zápach linoucí se z jejího bytu upozornili loni v září zděšení sousedé. Když se dovnitř dostali policisté a strážníci, naskytl se jim děsivý pohled na zbídačené němé tvory a mrtvoly zvířat.

Rozzlobení Pardubičáci 

Nakonec se ukázalo, že se Jana z bytu už dávno odstěhovala. Zvířata v něm nechala napospas osudu. „Je to hrozné, nelidské. Za týrání bych dával nepodmíněné tresty,“ řekl TV Nova k případu obyvatel Pardubic. „Takovým lidem klidně doživotí,“ dodal další.

V září byla před kolapsem zachráněna dvě zvířata ve zbídačeném stavu, která měla vystouplá žebra. Skončila v útulku. „Ti psi věčně štěkali,“ popsala situaci v domě sousedka Jany. Podle strážníků neměli v bytě vůbec žádnou vodu a strádali. Ženě hrozí za týrání zvířat i vězení.

Janě hrozí vězení

Ženě hrozí odnětí svobody až na dva roky,“ prohlásila policejní mluvčí Dita Holečková. Kde se nyní nachází Jana, je nejasné. Pohybuje se, kde se jen dá. V zahrádkářské kolonii, kam se přesunula z bytu, však už nežije. Naposledy ji spatřili v dřevěném domku bezdomovce.

MrdejLachtanaDoUcha ( 6. května 2020 22:35 )

A co vazba z důvodu obavy z pokračování v trestné činnosti? Zkur.... česká justice a soudci

panchovilla ( 5. května 2020 09:31 )

Já si myslim,že tyhle lidi jsou blázni a nevědí,co dělaj,myslej prostě primitivním způsobem.Kdyby se instituce staraly o to,co se děje kolem nich,kdyby jí policie zavřela a dostala by nějakou psychiatrickou pomoc,kdyby správní orgány zasáhly už v okamžiku,kdy tam lidi slyšeli ty psy štěkat a zabavili je...Takovejch "chovatelů" je tu po celý zemi stovka,protože nemusej mít žádný osvědčení při koupi zvířat a nikdo je nekontroluje,jen až na udání.Prostě senilní česká mentalita a když se to rozmázne,všichni se ještě cítí v ráži.K smíchu tahle společnost.

mckenzie ( 3. května 2020 19:56 )

Hlava šla asi na vývar

wilda ( 3. května 2020 13:01 )

Neměla na nájem a lidské požitky, tak papala kočičky a pejsky. Je na tom něco divného? Je ti známo co baštíš TY a co budeš jíst i TY, když blbej květák dnes údajně stojí stovku, kolik brambory pro dobytek a další dlabanec plnej chemie? Přemýšlej?

pepen ( 2. května 2020 18:54 )

V České republice nedostane moc vysoký trest !!!Je to do nebe volající...kdy už jim těm zmetkům co týrají zvířata budou dávat vysoké tresty !!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud