Chirurg Petr srazil chodce (†60): Nepomohl mu a ujel!

Autor: VaB - 
3. května 2020
05:49

Chirurg Petr (55) řídil opilý a při své jízdě srazil chodce, který na místě zemřel! I přesto, že je to vážený lékař, ve své jízdě pokračoval a dokonce i ujížděl policistům. Slovák v pátek stanul před soudkyní, která ho rovnou obvinila.

Video Chirurg Petr srazil chodce (†60): Nepomohl mu a ujel! - TV - JOJ

Na začátku týdne došlo na cestě mezi Žilinou a Martinem v katastru obce Strečno k tragické srážce osobního auta a chodce (†60). „Podle předběžných informací měl řidič vozidla Škoda Superb z doposud nezjištěných příčin srazit chodce, který na místě zemřel,“ napsala policie na facebooku. 

Podle serveru Noviny.sk řídil vůz zkušený lékař Petr, konkrétně chirurg, z Ústřední vojenské nemocnice v Ružomberku. Když došlo ke srážce, zraněnému nepomohl a pokračoval dál ve své arogantní jízdě, při které způsobil další dvě nehody. 

Na frekventované silnici ho pronásledovala i policie, nakonec se jim ho podařilo zastavit a dát mu dýchnout. Policistům muž nadýchal 0,93 promile alkoholu v dechu! Policejní vyšetřovatel navrhl, aby byl lékař stíhán vazebně, s tím prokurátor souhlasil.

Z cely putoval rovnou před soudkyni, která ho obvinila z přečinu usmrcení a neposkytnutí první pomoci. Od soudkyně byl poté převezen do vazební věznice, s tím ale nesouhlasil a podal si stížnost. Případem se tak bude muset zabývat krajský soud. 

SoIfernus ( 3. května 2020 18:30 )

A ty s ním.

delviar ( 3. května 2020 12:50 )

A není to český m@tlomrd?

Bohatejmrdnikatel ( 3. května 2020 11:29 )

Český ekvivalent Čobola je Blábol (viz: Miroslav Kalousek)

Bohatejmrdnikatel ( 3. května 2020 11:22 )

Proč? Chirurg je potřebná a nedostatková profese! Spíš bych ho nechal pracovat za desetinu mzdy. A tu smrt bys zasložil ty Brode12, protože jsi bezvýznamný nepotřebný čtenář BLESKu!

delviar ( 3. května 2020 11:22 )

Co to je čobol? Víš nějakej ekvivalent na nás?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud