Lenka vyhrála v loterii 3,1 miliardy! Její manžel odmítá další peníze

Autor: shp - 
18. prosince 2019
05:01

Manželé Lenka (41) a Steve (42) Thomsonovi vyhráli ve známé loterii Euromiliony v přepočtu 3,1 miliardy. Že by se z nich ale vzápětí stali snobové nebo škrti, se nedá říct ani náhodou. Choť blonďaté Slovenky, který pracuje jako stavbař, si dokonce odmítá nechat platit za práci, aby dopřál kamarádům a známým krásné a štědré Vánoce.

Je tomu už déle než měsíc, co dobrosrdečný Brit a jeho slovenská manželka vyhráli pohádkovou sumu. Steve však přesto nepřestal pracovat jako stavbař, aby dostál všem svým závazkům a nikoho nezklamal.

Jeho sousedka, která nechce být jmenována, řekla listu The Sun, že si Steve nenechá platit za žádnou práci. Peníze zákazníkům nechává, aby jich měli dost na vánoční dárky pro své bližní. Je to prostě charakter.

Pracuje, aby nemyslel na peníze

Neptali jsme se ho na výhru, protože má mluvení o ní nejspíš plné kecky. Myslím si, že je od něj hezké, že stále pracuje, protože to oprostí jeho mysl od tlaku z toho, co udělat s penězi,“ prohlásil další ze sousedů.

Vůbec se nezměnil. Je stále skvělý chlápek a slušný muž,“ dodal. Steve přitom přiznal, že obrovská výhra nepřináší jenom radosti, ale i celou řadu strastí. „Výhra udělala z jeho života emotivní horskou dráhu,“ potvrdila Lenka.

Před Vánoci maká ostošest

Bylo to velmi stresující. Stále pořádně nespím. Bylo toho hodně,“ přiznal Steve. Práce mu prý opravdu pomáhá. „Snažím se dodělat některé práce před Vánoci. Nestihnu je všechny, ale dělám, co můžu,“ dodal.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Hologram22 ( 18. prosince 2019 10:37 )

Koupil bych ostrov nekde v tichomoří abych se zbavil koukaní na ty kyselé držky každý den v ulicich ČR a zmizel bych nadobro z teto prokleté země a pomahal bych jen přirodě,zviřatům a mozna i par lidem..a určitě by mi z toho nehrablo!

ladik2015 ( 18. prosince 2019 08:21 )

Výhru bych bral, ale tu publicitu nikoli. První co bych udělal bych skončil v práci.
Zatím jsou jako normální, ale ty prachy je pohltí a snad budou natolik chytří na to aby to rozfofrovali a za pár let skončili jako někteří jiní vítězové.

Hologram22 ( 18. prosince 2019 07:52 )

Tak at pomuze zviřecim utulkum!

Pohybovenadany ( 18. prosince 2019 07:22 )

Nebo nová dozorčí rada ve sportu s rozdělovanim financí . To zase budou milióny jenom litat do vlastních kapec . To bude pakovaná , panečku !

jarocell ( 18. prosince 2019 07:13 )

U nás by se musel schovávat ani tak ne před příbuznejma jako spíš před mafiema všeho druhu. A nepochybuju, že se do něho pustí přinejmenším ta ruská. Přijde o výhru, barák, manželku a nakonec i o život. Kašlat radši na celou výhru a když už, tak mlčet...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud