Chlapec (1) si hrál v kuchyni a převrhl na sebe hrnec s 9 litry vařící vody! Jeho máma vedle něj telefonovala

Autor: rc - 
14. prosince 2019
21:02

Popáleniny třetího stupně utrpěl malý Dougie poté, co na sebe převrhl parní hrnek, v němž bylo devět litrů vařící vody! Roční chlapec si hrál v kuchyni, zatímco jeho maminka Nadia Hulseová (25) vařila a telefonovala. 

Nadina Hulseová pocházející z města Cannock ležícím v anglickém hrabství Staffordshire v březnu vařila v kuchyni a přes videohovor mluvila se svou mámou. V kuchyni s ní byl i tehdy roční syn Dougie, který si hrál na zemi s nádobím. Zničehonic však chlapec začal sahat na parní hrnec, v němž Nadia připravovala zeleninu. V hrnci bylo devět litrů vařící vody!

„Byla jsem přímo vedle Dougieho, když se to stalo. Křičela jsem, 'Dougie, ne!', což ho vyděsilo. Jak uskočil, tak se lžíce zachytila o držadlo a hrnec se převrhl. Popadla jsem Dougieho a utíkala s ním nahoru a dala ho do ledové vody, ale hystericky křičel a snažil se dostat ven ke mně,“ popsala hororový okamžik Nadia pro britský deník Daily Mirror.

Babička Dougieho, která vše viděla přes video, zavolala sanitku. Chlapec, který utrpěl popáleniny třetího stupně na polovině těla, musel podstoupit operaci, při níž mu lékaři vzali kůže ze stehen a pokryli mu s ní levé zápěstí a hrudník.

Utrpení však pro chlapce neskončilo. Dougie dostal syndrom toxického šoku, což je vysoce závažné onemocnění vyvolané infekcí. Chlapec se však nakonec z nejhoršího dostal a po dvou měsících mohl jít domů. „Stále cítím vinu. Vím, že to byla strašná nehoda a že jediná věc, kterou jsem mohla udělat jinak, bylo nedovolit mu, aby si hrál s těmi kastroly. Trápí mě, že bude vyrůstat s jizvami, ale budu mu každý den připomínat, jak byl statečný a jak je krásný i s jizvami,“ uvedla Nadia.  

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

janieem ( 30. prosince 2019 21:00 )

Pi... budete spíš vy. Je to hrozná tragédie a ta maminka se musí cítit strašně. Mě máma kdysi taky neuhlídala a na chvilku ztratila pozornost - rozbila jsem si hlavu. Ale rozhodně bych nikdy neřekla, že je to pi... a že mě neměla mít. Jestli máte děti, tak přeju, aby se jim nikdy nic nestalo, jinak totiž taky budete za piz.., co si to svoje neumí ohlídat .

dajka123 ( 15. prosince 2019 06:28 )

Takové pi*zdy by děcka neměly mít, když si je neumí ohlídat. Teď bude mít kluk kvůli její debilitě doživotní trauma a zohyzděnou tvář.

Kvazimoda ( 14. prosince 2019 21:32 )

Nejsem fašist..., ale v tom případě trest smrtí..., jediný lék pro "maminky"

kores ( 14. prosince 2019 21:18 )

Proboha, čtete si to vůbec po sobě, nebo je to prostě google translator? Ten odstavec jak ho máma jakože nese do ledové vody, nebo tak něco, je totálně dementní.....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud