Podivná ryba vyděsila veřejnost: Má lidský obličej!

Autor: rc - 
10. listopadu 2019
05:29

Internetem se začalo šířit video, které bylo natočeno v Číně. Obyvatelé vesnice  v tamním jezeře spatřili rybu s lidskou tváří!

Obyvatelé vesnice, která se nachází u města Kunming ležícím v jižní části Číny, procházeli kolem tamního jezera, když si ve vodě všimli něčeho podivného. Na hladině plula podivná ryba, která se pomalu přibližovala ke břehu. Jakmile byla téměř u něj, vesničané si všimli, že má lidskou tvář!

Vesničané stihli podivný úkaz natočit na video, které umístili na internet. Jak se video začalo šířit po sociálních sítích, vzbudilo pořádný povyk. „To je děsivé,“ napsal jeden z uživatelů sociálních sítí do komentářů. „Kdo by si troufl tohle sníst,“ píše další.

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

sidneyfoster ( 11. listopadu 2019 02:06 )

To jste ještě neviděli socialismus s lidskou tváří

Administrator ( 10. listopadu 2019 21:47 )

Asi VERONIKA opr*cala rybu.

naidka ( 10. listopadu 2019 18:50 )

Jaký netvor, kdo není slepý ani hysterický vidí, že ryba má oči normálně po stranách hlavy a to, co vypadá jako lidská lebka, je čumák.

nemocna ( 10. listopadu 2019 18:26 )

Cvoci vědci v laboratořích dělají pokusy, klonují různé druhy k sobě a neví kde je hranice kdy už přestat, jak se jim to už nehodí pustí to a hledíme co to máme ve vodách i v přírodě za netvory

dajka123 ( 10. listopadu 2019 17:43 )

Který zoofil měl zase svůj den?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud