Skočil 15letý syn pod auto z donucení? #martyisdead

Skočil 15letý syn pod auto z donucení? #martyisdead
Autor: dp - 
4. listopadu 2019
11:12

Tragická smrt 15letého chlapce dovedla truchlícího otce ke strašlivému objevu. Nahlédněte do soukromí mladistvých, kteří se díky bezstarostnému sdílení intimních snímků a videí můžou stát vydíratelnou obětí kyberšikany. Nervydrásající 8dilný webseriál #martyisdead vychází ze skutečných událostí. Pusťte si 3. díl.

„Mluvíte o ní jako o ženě. Proč si myslíte, že je to žena?“

Otec na synově facebookovém profilu dál rozkrývá stinnou stránku života zesnulého syna, kterého chytl do pasti internetový predátor. Tentokrát otřesený otec navštíví policejní stanici. Policista přitom pochybuje, že se za identitou vydírající Elišky skrývá žena.

Myslíte si, že se nic podobného nemůže stát ve vašem blízkém okolí? Posuďte sami: pusťte si 3. díl #martyisdead. Pokud vám utekly předchozí dva díly, najdete je zde.

Vůbec nejdražší seriál internetové televize Mall.tv vyhrál na festivalu Seriál Killer. Skvělé herecké výkony, skvělý obraz, skvělý zvuk a to hlavní: mrazivá atmosféra. Další díl webseriálu uvidíte na Blesku 11. listopadu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud