Co vedlo spořádaného syna k natáčení zvrhlých videí? #martyisdead

#martyisdead / Mall.tv
Autor: dp - 
28. října 2019
08:00

Tragická smrt 15letého chlapce dovedla truchlícího otce ke strašlivému objevu. Nahlédněte do soukromí mladistvých, kteří se díky bezstarostnému sdílení intimních snímků a videí můžou stát vydíratelnou obětí kyberšikany. Nervydrásající 8dilný webseriál #martyisdead vychází ze skutečných událostí.

„Uděláš, co ti řeknu, nebo video pošlu všem“

Druhý díl webseriálu #martyisdead začíná tam, kde skončil díl první: mrazákem ve sklepě. Skutečně Marty zabil svého psa, protože mu to někdo z facebooku nakázal? Otec šmejděním po synově facebookovém profilu postupně poodhaluje temnou stránku života zesnulého syna, kterého chytl do pasti internetový predátor. Myslíte si, že se nic podobného nemůže stát ve vašem blízkém okolí? Posuďte sami: pusťte si 2. díl. Pokud vám utekl úvodní díl, najdete ho zde.

Vůbec nejdražší seriál internetové televize Mall.tv vyhrál na festivalu Seriál Killer. Skvělé herecké výkony, skvělý obraz, skvělý zvuk a to hlavní: mrazivá atmosféra. Další díl webseriálu uvidíte na Blesku 4. listopadu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Antonn Blha ( 28. října 2019 09:28 )

Ztracená generace🤮

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud