Víc jak 10 dětí v Česku ročně spáchá sebevraždu kvůli kyberšikaně

Víc jak 10 dětí v Česku ročně spáchá sebevraždu kvůli kyberšikaně
Autor: dp - 
23. listopadu 2019
00:00

Víte, že 45 % dětí na internetu komunikuje s cizími lidmi? 1/5 profilů na sociálních sítích je přitom falešná… Nahlédněte do soukromí mladistvých, kteří se díky bezstarostnému sdílení intimních snímků a videí můžou stát vydíratelnou obětí kyberšikany. Nervydrásající 8dilný webseriál #martyisdead vychází ze skutečných událostí a vy teď máte exkluzivní výhodu vidět 6. epizodu v předpremiéře.

Tragická smrt 15letého chlapce dovedla truchlícího otce ke strašlivému objevu. Na synově facebookovém profilu postupně rozkrývá stinnou stránku života zesnulého syna. Toho do své pasti chytl internetový predátor. Pokud vám utekly předchozí díly, najdete je zde.

Pusťte si 6. díl #martyisdead

Vůbec nejdražší seriál internetové televize Mall.tv vyhrál na festivalu Seriál Killer. Skvělé herecké výkony, skvělý obraz, skvělý zvuk a to hlavní: mrazivá atmosféra. Další díl webseriálu uvidíte na Blesku 30. listopadu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud