Exkluzivně: Jak po internetu vystopujete sexuálního predátora?

8dilný webseriál #martyisdead vychází ze skutečných událostí. Dnešní díl si exkluzivně můžete pustit s denním předstihem.
Autor: dp - 
16. listopadu 2019
00:00

Nahlédněte do soukromí mladistvých, kteří se díky bezstarostnému sdílení intimních snímků a videí můžou stát vydíratelnou obětí kyberšikany. Nervy drásající 8dilný webseriál #martyisdead vychází ze skutečných událostí. Pusťte si 5. díl, který na Blesku uvidíte exkluzivně o den dříve než na Mall.tv!

„Naslibuj jí, co bude chtít, jen ji udrž online...“

Až po tragické smrti 15letého chlapce jeho otec zjistil, že se syn chytl do pasti internetového predátora. V dnešním díle uvidíte, jak se ho otec pomocí online nástroje snaží vystopovat. Myslíte si, že se nic podobného nemůže stát ve vašem blízkém okolí? Posuďte sami: pusťte si 5. díl #martyisdead. Pokud vám utekly předchozí čtyři díly, najdete je zde.

Vůbec nejdražší seriál internetové televize Mall.tv vyhrál na festivalu Seriál Killer. Skvělé herecké výkony, skvělý obraz, skvělý zvuk a to hlavní: mrazivá atmosféra. Další díl webseriálu uvidíte na Blesku v sobotu 23. listopadu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

muscula ( 21. listopadu 2019 10:39 )

Blesk tv, Mall tv, Seznam Tv, Nova , Barrandov z těch padají samá H,O.V.N.A

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud