Je vaše dítě v bezpečí? Co otec zjistil po smrti 15letého syna?

Tragická smrt 15letého chlapce dovedla truchlícího otce ke strašlivému objevu.
Autor: dp - 
11. listopadu 2019
09:55

Nahlédněte do soukromí mladistvých, kteří se díky bezstarostnému sdílení intimních snímků a videí můžou stát vydíratelnou obětí kyberšikany. Nervy drásající 8dilný webseriál #martyisdead vychází ze skutečných událostí. Pusťte si 4. díl.

„Víte, jak je těžké sehnat v dnešní době dobrého učitele?“

Tragická smrt 15letého chlapce dovedla truchlícího otce ke strašlivému objevu. Na synově facebookovém profilu postupně rozkrývá stinnou stránku života zesnulého syna. Toho do své pasti chytl internetový predátor. V dnešním díle uvidíte, jak je otec na stopě podezřelému. Myslíte si, že se nic podobného nemůže stát ve vašem blízkém okolí? Posuďte sami: pusťte si 4. díl #martyisdead. Pokud vám utekly předchozí tři díly, najdete je zde.

Vůbec nejdražší seriál internetové televize Mall.tv vyhrál na festivalu Seriál Killer. Skvělé herecké výkony, skvělý obraz, skvělý zvuk a to hlavní: mrazivá atmosféra. Další díl webseriálu uvidíte na Blesku 16. listopadu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud