Tragická smrt 15letého chlapce dovedla truchlícího otce ke strašlivému objevu #martyisdead

#martyisdead / Mall.tv
Autor: dp - 
26. října 2019
00:00

Co vedlo spořádaného syna k natáčení zvrhlých videí? Na to vám postupně odpoví 8dilný webseriál #martyisdead, který vychází ze skutečných událostí. Nahlédněte i vy do soukromí mladistvých, kteří se bezstarostným sdílením svých intimních snímků a videí stávají vydíratelnou obětí kyberšikany.

Opravdu šlo o nešťastnou náhodu nebo…?

Úvodní díl seriálu #martyisdead začíná srážkou Martyho s dodávkou, po které 15letý chlapec zemře. Otec chce přes synův facebookový účet oznámit jeho smrt, ale z toho, co najde v konverzacích, přechází mráz po zádech. Posuďte sami: pusťte si pilotní díl.

Vůbec nejdražší seriál internetové televize Mall.tv vyhrál na festivalu Seriál Killer. Skvělé herecké výkony, skvělý obraz, skvělý zvuk a to hlavní: mrazivá atmosféra. Další díl webseriálu uvidíte na Blesku 29. října.

#martyisdead#martyisdead | Mall.tv

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

jarmilah ( 27. října 2019 11:41 )

Také nechápu....myslí si, že za drby budeme platit. A přesně tak, spustilo se to po úmrtí pana Gotta. nechtě si ty vaše články i bez nich můžeme žít. A dokonce i líp. Stále omíláte jedno a to samé...PREMIUM BLESKU.

Gejza Kotlar ( 27. října 2019 07:32 )

Tohle je začátek.mám dojem že z nástupem novějejší a nověješí technologie to bude pro děti horší.

ki33 ( 26. října 2019 08:33 )

Opravdu takový ***i existují? že je fotr nevystříkal do kopřiv. A pak se divím, jak to ve světě vypadá.

liskabystrouska ( 26. října 2019 07:22 )

to jsou dneska deticky humu.sne

y1xcvbnm ( 26. října 2019 00:27 )

je zajímavé , že od doby co usnul K. Gott si máme cosi dokupovat abychom se dověděli ty bláboly o nesvéprávné Dominice která podepsala s vidinou okamžitých peněz finanční vyrovnání a teď jí někdo nakukal že mohla vytřískat víc , tak si máme za to doplatit 99 Kč????

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud