Náruživá babička (83) na internetu loví zajíčky: Letos jich měla kolem 50!

Autor: chal - 
9. 9. 2019
21:01

Člověk by měl pořád zkoušet něco nového. Tímto heslem se svědomitě řídí 83letá americká důchodkyně Hattie Retroageová (83). Seniorka žije aktivním životem a ani v pokročilém věku si neodpírá sex. Partnery na erotické radovánky si shání na seznamovací aplikaci.

Hattie z amerického New Yorku není jako většina jejích vrstevnic. Tato 83letá důchodkyně totiž žije velmi aktivním sexuálním životem a vůbec se tím netají. Hattie miluje nezávazný sex, a tak si dokonce pořídila mobilní aplikaci, díky které se seznamuje s mladými muži a pak se s nimi kvůli těmto „jednorázovkám“ schází.

Seniorka si před osmi měsíci založila účet v seznamovací aplikaci Tinder, kde podle svých slov hledá dobrý sex. Díky aplikaci se Hattie údajně sešla zhruba s 50 muži. Sex na jednu noc s cizími muži je něco, co prý Hattie během 25 let trvajícího manželství chybělo nejvíc. Ztracený čas a promarněné příležitosti si tak elegantní důchodkyně vynahrazuje nyní. A svůj současný život si nemůže vynachválit.

Muži se dnes prý mnohem víc zajímají o potřeby svých milenek a chtějí ženy uspokojit. Že jde Hattie jen o sex, si prý uvědomují i její partneři. „Miluji se s mnoha muži a žádný mi zatím neřekl, že se mnou chce být do konce života,“ ujistila seniorka. 

Promiskuitním postarším ženám, jako je Hattie, se říká „pumy“. Toto označení však Hattie odmítá. „Pumy, jak je vidím já, nejsou šelmy. Jsou to nádherná zvířata. Nikdy nejsem na lovu. Já nikdy neudělám první krok, muži vždycky přijdou za mnou,“ popsala náruživá důchodkyně.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

hujer.z.blesku ( 10. září 2019 15:20 )

Pokud to veřejně prezentují, tak to zase tak docela jejich věc nebude. Je to na poblití.

rentierskej ( 10. září 2019 14:22 )

proti gustu...
každého věc, ne?
já jim to přeji, ať si užívají obě strany.

sigmae ( 10. září 2019 11:08 )

je to jejich věc, ať si babi užije a zajíčci taky

8vox8 ( 10. září 2019 09:53 )

..taky si myslím...souhlas s nekrofílii...čeho je moc, tady je až moc

mascula ( 10. září 2019 07:12 )

pro sedmdesátiletého mladíka možná jo, jinak je to na poblití

Zobrazit celou diskusi
Další videa