Důchodce ze Zlína si vymyslel přepadení: Peníze naházel do automatu

Důchodce ze Zlína si vymyslel, že ho lupiči připravili o peníze na nájem (ilustrační foto)
25. 3. 2019
14:05

Zlínské kriminalisty zaměstnal v uplynulých dnech případ šestašedesátiletého muže, který tvrdil, že ho ve Zlíně oloupili o peníze dva neznámí muži. Policisté se případu věnovali a nakonec zjistili, že si důchodce vše vymyslel a „oloupil“ ho pouze výherní automat v herně.

Důchodce ze Zlína na několik dní zbytečně zaměstnal tamní kriminalisty. Začátkem března policistům ohlásil, že ho přepadli dva muži, se kterými jel trolejbusem. Když vystoupil, dvojice ho měla dohnat u přechodu pro chodce a žádat po něm peníze.

„Senior řekl, že má u sebe pouze peníze na nájem, muži mu měli nožem přeříznout popruh tašky a vzít z peněženky celkem 8 tisíc korun, které měl nachystané na zaplacení poplatků za bydlení," popsala v pondělí zlínská policejní mluvčí Monika Kozumplíková mužovu původní výpověď.

Kriminalisté začali oznámení okamžitě prověřovat. Seniora vyslechli, následně začali k případu zjišťovat další podrobnosti. „Hned zpočátku jim byla výpověď muže podezřelá, nevybavoval si důležité okamžiky, měnil místa i časy, kde se v daný den pohyboval. Rozuzlení na sebe nenechalo dlouho čekat. Policisté postupně zjistili, že muž navštívil v den, kdy měl být oloupen, jednu z heren ve Zlíně. Tam prohrál veškeré své peníze," doplnila mluvčí. Přepadení si prý poté senior vymyslel kvůli tomu, že mu nezbyly peníze na poplatky.

liskabystrouska ( 26. března 2019 12:44 )

at mu to daji zaplatit smejdovi

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud