Středa 16. června 2021
Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf
Polojasno 27°C

Rvačka v McDonald's kvůli zmrzlině: Rozzuřená žena zmlátila chlapa jako žito!

Autor: rc - 
30. srpna 2019
12:43

Sociální sítě baví video s rozzuřenou ženou, která brutálně napadla muže v obchodě s rychlým občerstvením. Žena začla s mužem házet jako s hadrovou panenkou poté, co jí zaměstnanci sdělili, že nemůže dostat svou objednávku. Sportovní experti v komentářích obdivují její bojové dovednosti!

Doslova v bojové pole se změnila blíže neurčená pobočka McDonald's! Jedna ze zákaznic si tu chtěla objednat oblíbenou zmrzlinu McFlurry, bohužel ale se svou objednávkou nepochodila. Stroj na výrobu zmrzliny byl totiž rozbitý. To ženu rozzuřilo do nepříčetnosti. Začala házet vším, co jí přišlo pod ruku, a nakonec napadla i jednoho muže! Běsnění ženy zachytila kamera. Ve videu je vidět, jak žena brutálně mlátí s mužem o zem jak s hadrovou panenkou.

Video, které trvá pět sekund, se dostalo na internet a stalo se senzací sociálních sítí. Na svém účtu ho dokonce sdílela bývalá hvězda amerického fotbalu a nynější sportovní komentátor Geoff Schwartz. Ten v komentáři napsal, že by byla ideální hráčkou amerického fotbalu.

„Silný úder a schopnost zakončení. Očekávám, že několik týmů projeví zájem ještě tento týden,“ napsal na twitter k videu. V podobném duchu se vyjádřil i reportér Allan Bell, který podle britského The Sun uvedl, že by tým amerického fotbalu The Houston Texans měl dotyčnou kontaktovat a okamžitě ji najmout.

 

 

 

kralovna-vsech-mori ( 30. srpna 2019 16:22 )

A zase to je tlustá černoška.

XYZ3 ( 30. srpna 2019 12:54 )

Tož ta žena by si měla odpustit veškeré občerstvení v McDonald's , ale má teda ránu...

Zobrazit celou diskusi
Další videa