Rvačka řidičů měla krvavou dohru: Jeden druhého pobodal nožem

Ilustrační foto
Autor: ČTK - 
23. 8. 2019
10:47

Krvavě skončila podle policie hádka dvou řidičů na Českobudějovicku. Podle informací policie tam řidič audi při konfliktu s řidičem dodávky vytáhl nůž a způsobil mu několik poranění. Pobodaný a pořezaný šofér skončil v nemocnici.

Policie vyšetřuje konflikt mezi dvěma řidiči na trase České Budějovice - Vodňany. Jeden z nich po hádce druhého bodnul nožem. Důvodem střetu byla zřejmě agresivní jízda. Incident se stal ve středu dopoledne a policisté o něm dnes informovali na svém webu.

Jeden muž řídil dodávku mercedes a druhý osobní vůz audi. Podle prvotních informací během jízdy nastal mezi oběma řidiči konflikt. Po zastavení pravděpodobně muž z dodávky zaútočil na řidiče osobního automobilu, který však na obranu použil nůž.

„Druhému šoférovi způsobil bodnořezná poranění. Policisté zasahovali na místě, zraněný řidič byl převezen do nemocnice a případ vyšetřují kriminalisté jako podezření z ublížení na zdraví,“ uvedl mluvčí jihočeské policie Jiří Matzner.

Kriminalisté žádají případné svědky konfliktu, kteří v úterý 11:40 jeli na trase Pištín - Češnovice - Dasný, aby se ozvali s případným svědectvím.

okluznifranta ( 23. srpna 2019 12:05 )

Původně jsem psal de-bbi.lové, ale teď jsou to i PLESKačema prač-ů-rrá.ci vohrnutý.

okluznifranta ( 23. srpna 2019 12:01 )

Oba ***, ale podle všeho si měl ten s tím nožem nechat rozbít hubu...

jebuto ( 23. srpna 2019 11:59 )

Psychopati oba dva.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud