Julie (†49) odsoudila lékaře ze smrtelné postele! Pětkrát přehlédli rakovinu

Autor: shp - 
12. února 2019
15:49

Celých 13 let pracovala v britském zdravotnictví jako sestra. Když sama onemocněla zákeřnou rakovinou, systém selhal. Lékaři jí nemoc pětkrát přehlédli, a když pošesté na testech zjistili, že jí Julie O’Connor (†49) skutečně trpí, bylo na záchranu už pozdě. Žena na smrtelné posteli doktory odsoudila za jejich diletantskou práci.

Video Matce (†49) pětkrát přehlédli rakovinu. Žena odsoudila lékaře ze smrtelné postele. - Facebook

Trvalo to šest pokusů, než mi diagnostikovali rakovinu, je nechutné, jak jsem trpěla a jak nadále trpím,“ prohlásila Julie slabým hlasem ze smrtelné postele v Hospici Svatého Petra na adresu lékařů z nemocnice Southmead v Bristolu.

Po Julii zůstaly dvě děti a manžel

Video, na kterém odsoudila lékaře, bylo nahráno tři dny před její tragickou smrtí způsobenou rakovinou děložního čípku. Po ženě, která věnovala svůj život pomáhání druhým, zůstaly dvě děti a zdrcený manžel Kevin. Podle něj chybovali lékaři v období trvajícím tři roky.

Věříme, že za to mají plnou zodpovědnost. Viním patologa i gynekologa, kteří měli několik příležitostí zasáhnout, byli zodpovědnými,“ řekl Kevin na videu. „Kdyby to podchytili v roce 2014 nebo 2015, byl by to úplně jiný příběh,“ dodala Julie smutně.

Před smrtí varovala ostatní

Lékaře se rozhodla veřejně obvinit ne ze msty, ale proto, aby varovala ostatní ženy, které byly v bristolské nemocnici léčeny, aby si daly pozor na špatnou diagnózu. Někdejší zdravotní sestra, která již není mezi živými, je chtěla zachránit před podobným osudem, který postihl ji…

HledacPravdy ( 16. února 2019 17:31 )

Doktoři umí vcelku dobře diagnostikovat léčit úrazy a pár základních nemocí. Na cokoliv komplikovaného bývají krátcí, protože diagnostika stojí peníze.

deratizater ( 13. února 2019 03:34 )

v nemocnicích které jsou akciovými společnosti se to děje určitě.Všichni kteří to potřebují se nevejdou třeba na JIP nebo je nepošlou na CT a tak hozhodují mnohdy o životě asmrti peníze.Stát vyhazuje miliardy na okupační vojenské mise třeba v Afghánistánu a občani zbytečně umírají

deratizater ( 13. února 2019 03:16 )

Nechci se zastávat doktorů ale rakovině děložního čípku se dá elegantně předejít očkováním a je smutné že to i zdravotní sestra podcenila .Když pak dostala rakovinu děložního čípku tak šance na vyléčení už není už bohužel sto procentní.

verka1 ( 12. února 2019 20:19 )

Doktoři zabíjí pacienty i úmyslně ale nikdo jim to nedokáže. Radši do nemocnice nechodit. Zdravotnictví je ve špatném stavu, všichni křičí jak pobírají málo peněz, kolik by už chtěli za zvednutí lenošne pr.dele.

jessika ( 12. února 2019 19:00 )

Moji mamce to taky zavinil OL který neopakovaně mamce řekl že ji nic není ani krev ji nevzal ani vyšetření které mamka mu chodila říkat a nakonec jsme jeli jinam a tam ji našli metastáze a rakovinu jater.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud