Holčička (†5) ze srdcervoucí fotografie s dědečkem zemřela: Rakovina jí nedala šanci

Autor: shp - 
17. ledna 2018
14:34

Boj s rakovinou vyhrát nemohla. Stejně jako jejímu dědečkovi Seanu Petersonovi i malé Braylynn Lawhon (†5) lékaři diagnostikovali nevyléčitelnou podobu zákeřné nemoci. Svět obletělo srdcervoucí foto obou umírajících, které zvěčnila matka dívenky Ally Parker. Nyní došlo na nejhorší, malá holčička zemřela.

Malé Braylynn z Floridy lékaři diagnostikovali difúzní gliom mozkového kmene. Jde o jednu z nejzákeřnějších forem rakoviny, která je bohužel neléčitelná. Rodina tak mohla čekat jenom na nejhorší. Děda dívky umírá na onemocnění motorických neuronů, které je taktéž nevyléčitelné.

Utrpení, které Braylynn prožívala, je nyní u konce. Rakovina si vyžádala její život. „Naše sladká Braylynn, naše princezna bojovnice, získala své blyštivě růžová andělská křídla o dnes večer. Její přezdívka byla princezna Bel a dokázala rozjasnit každou místnost,“ napsala na Facebook její rodina.

Rodina vybírala na dárcovském webu peníze na experimentální léčbu. Ty budou nyní poskytnuty rodinám, jejichž děti trpí taktéž difúzním gliomem mozkového kmene. „Byla to princezna se silou válečnice a nikdy na ni nezapomeneme,“ dodala rodina v prohlášení. Dědovi přitom už také moc času nezbývá…

VIDEO - Česká dívka Lenka (10) bojuje s rakovinou

Video Statečná Lenka (10) z Karviné poráží rakovinu - Karel Janeček

zwil ( 17. ledna 2018 22:13 )

Jen doufám, že si maminka holčičky nepřečte to, jak jste ta její slova dokurv.ili...srač.ky nedávající smysl a ještě s hrubkou, bože...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud