Dívka (14) trpí vzácnou nemocí a neskutečně trpí: Na orgány jí tlačí nádory

Autor: Anna Křenková - 
4. 11. 2017
14:53

Sabria Baumann (14) z Texasu trpí od narození vzácnou nemocí - tzv. clove syndromem. Jde o neskutečně velké nádory, které ji tlačí na životně důležité orgány a můžou ji kdykoliv zabít. Dívka ale neztrácí naději a všechnu svoji sílu věnuje tanci.

Sabria (14), která jako jedna z 200 lidí na světě trpí tzv. cloves syndromem, podstoupila už celkem 40 operací. Nemoc je velice komplikovaná a neléčitelná, jelikož jde o velké nádory, které jí zasahují na životně důležité orgány. 

Jeden z nádorů ji připravil o levou plíci a další tlačí na její srdce. Poškozují jí také ale ledviny, játra a klouby. Díky velikosti nádorů může Sabria každou chvíli vykrvácet k smrti. Její matce Sophii (38) byl při těhotenství doporučen potrat, jelikož ultrazvuk zachycoval při těhotenství nádory na krku a hrudníku plodu.

Matka ho ale odmítla. Lékaři nedávali mamince téměř žádnou šanci, že se její dítě narodí živé.  Stalo se ale neskutečné a Sabria se narodila živá, bohužel s velkým nádorem na krku, kvůli kterému dvacátý den života musela podstoupit svou první operaci. 

Přestože holčička má neustálé velké bolesti a její zápěstí s prsty jsou ochrnuty, s radostí a chutí se věnuje tanci, kterému dává všechno.

VIDEO: Karolínka a Rozárka trpí těžkou epilepsií

Video Karolínka a Rozárka trpí těžkou epilepsií - Archiv Leony

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

aeraluna ( 4. listopadu 2017 17:29 )

Chudák dítě...nejspíš na tomhle světě moc dlouho nepobude..

sores ( 4. listopadu 2017 15:59 )

Kam se člověk podívá,je to samá rakovina!!! neustále je jí víc a víc to je hnus!! A lidi baží za prachama místo aby byli šťastné že jsou relativně zdravé.

Zobrazit celou diskusi
Další videa