2. červenec 2020
Svátek slaví Patricie, zítra Radomír
DISKUSE K ČLÁNKU

ra.tempest...@...: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(18. 02. 2020 23:15)

HledacPravdy:Doktoři umí vcelku dobře diagnostikovat léčit úrazy a pár základních nemocí. Na cokoliv komplikovaného bývají krátcí, protože diagnostika stojí peníze.

(16. 02. 2019 17:31)

deratizater:Nechci se zastávat doktorů ale rakovině děložního čípku se dá elegantně předejít očkováním a je smutné že to i zdravotní sestra podcenila .Když pak dostala rakovinu děložního čípku tak šance na vyléčení už není už bohužel sto procentní.

(13. 02. 2019 03:16)

verka1:Doktoři zabíjí pacienty i úmyslně ale nikdo jim to nedokáže. Radši do nemocnice nechodit. Zdravotnictví je ve špatném stavu, všichni křičí jak pobírají málo peněz, kolik by už chtěli za zvednutí lenošne ***.

(12. 02. 2019 20:19)

deratizater:v nemocnicích které jsou akciovými společnosti se to děje určitě.Všichni kteří to potřebují se nevejdou třeba na JIP nebo je nepošlou na CT a tak hozhodují mnohdy o životě asmrti peníze.Stát vyhazuje miliardy na okupační vojenské mise třeba v Afghánistánu a občani zbytečně umírají

(13. 02. 2019 03:34)

jessika:Moji mamce to taky zavinil OL který neopakovaně mamce řekl že ji nic není ani krev ji nevzal ani vyšetření které mamka mu chodila říkat a nakonec jsme jeli jinam a tam ji našli metastáze a rakovinu jater.

(12. 02. 2019 19:00)

syrucek:Donedávna jsem si myslel že lékaři léčí podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. ale oni jedou podle nějakého lege artis. Takže když jim něco nezapadá do tabulek, tak si neví rady. Proto se jim vyhýbám a můj obvoďák je Dr. Google

(12. 02. 2019 17:57)

alumno:Takových případů je velká spousta i u nás, nejčastěji u rakoviny prsu a vaječníků - ženy chodí k doktorům i několik let s tím, že je bolí ňadro v jednom konkrétním místě nebo břicho, ale máme tady strašně málo dobrých radiodiagnostiků, takže na sonu (a v případě prsu na sonu ani na mamografu) prostě nález nevidí, i když tam je. Nebo ho bagatelizují, a pak už je pozdě. Sama mám ve svém okolí několik takových případů, a to jsou přitom lidé z Prahy, kteří chodili k doktorům ve velkých nemocnicích apod. Je to příšerné.
A to vůbec nemluvím o pacientech, kteří mají nespecifické obtíže - horečky, bolesti hlavy apod. Těm udělají pár základních vyšetření a když nic nenajdou, začnou je posílat k psychologovi či psychiatrovi s tím, že je to psychosomatické. Až o pár let později se zjistí, že to byla třeba rakovina lymfatických uzlin, které se u nás bohužel vyšetřují minimálně. A to už je samozřejmě pozdě (opět případ z mého okolí)

(12. 02. 2019 17:45)

Stanley1000:No, řeknu to asi takto. Jakákoli diagnostika je problém a je úplně jedno, jestli se jedná o diagnostiku z průmyslu, nebo zdravotnictví. Má zkušenost mi říká., že ten, co o tom ví "kulový" kolikrát , protože má čistou hlavu a uvažuje logicky, diagnostikuje přesněji než odborník , který nejdříve vylučuje ostatní možné příčiny , o kterých laik nemá ponětí.

(12. 02. 2019 17:15)

doktormediciny:Banany...to je trochu tvrde.Moc se mi to nezda...Ovsem kdyz je lekar limitovan casem,skrz receopty jwe limitovan penezi..Zak u laika muze vzniknouz takovy nahled...

(12. 02. 2019 16:55)

banany: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(12. 02. 2019 16:23)

kamcerka:Britské zdravotnictví náš vzor. A nejen i další ze západu...

(12. 02. 2019 16:16)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy