Policistovi (†32) se 2,5 roku po smrti narodila dcera! Manželka se nechala uměle oplodnit

Autor: lm - 
26. 7. 2017
20:31

Newyorskému policistovi (†32), který zahynul ve službě, se 31 měsíců po smrti narodila dcerka. Manželka se nechala oplodnit jeho spermatem, které mu doktoři odebrali, když umíral.

Wenjian Liu (†32) zahynul spolu s parťákem Rafaelem Ramosem (†40) při přestřelce před Vánoci 2014. V nemocnici se manželky zeptali, jestli chce uchovat jeho sperma, aby mohla v budoucnosti odnosit jeho dítě. „Samozřejmě řekla, že ano,“ sdělil rodinný přítel deníku The New York Post.

Dva a půl roku poté Pei Xei Chen porodila nádhernou zdravou holčičku, která dostala jméno Angel (Anděl). „Ta holčička je rozkošná, pořád se směje a má spoustu vlásků,“ uvedla policistka Maria, která se s matkou velmi dobře zná a navštívila ji i v nemocnici. Tam dorazili i rodiče policisty, kteří se při pohledu na vnučku rozplakali. „Bylo to velmi emocionální, plakali a chovali ji v náručí,“ dodala rodinná kamarádka.

Liu se rozhodl stát se policistou po útocích z 11. září 2001. V osudný den 20. prosince 2014 neměl být ve službě, ale na poslední chvíli zaskočil za kolegu. Policisty v jejich autě zavraždil 28letý Afroameričan Ismaaiyl Brinsley. „Dnes dám dvěma prasatům křídla. Oni vezmou jednoho našeho, my vezmeme dva jejich,“ napsal krátce před činem na Instagram. Muž se po činu zastřelil.

Video: Argentinská policistka porodila v kómatu

Video Argentinská policistka porodila v kómatu. - Facebook

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa