Alex zpovídala Kate Zemanovou. První slečna chystá pro rodiče krásné překvapení

Autor: Jakub Veinlich - 
8. ledna 2020
17:35

Na přípravách hradního charitativního plesu se podílí i prezidentova dcera Kateřina Zemanová. Před velkou slávou ji zpovídala přímo ve Španělském sále Pražského hradu manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře Alex Mynářová. Pozvaní hosté se mají na co těšit. Svůj příspěvek poslal do tomboly také legendární hokejista Jaromír Jágr.

Bude to už pátý reprezentační ples prezidenta republiky, na který zvou Miloš Zeman a první dáma Ivana. „Vystoupí na něm celá řada hvězd a nebude chybět ani bohatá tombola,“ zní v pozvánce nahrané přímo ve Španělském sále, kterou natočila hradní youtuberka a kancléřova manželka Alex Mynářová.

„Výtěžek ze vstupného poputuje na nadační fondy prezidentského páru,“ dodala Mynářová s tím, že loni tento ples vynesl dva miliony korun.

Video Tanec prezidenta Miloše Zemana s manželkou Ivanou - Blesk TV

Informace ze zákulisí příprav pak přidala také první dcera Kateřina. „Práskla“ tak například, že na plese v pátek večer vystoupí opět Helena Vondráčková nebo Václav Neckář. „Potom máme připravené takové menší překvapení krátké a vystoupí také pan Bohuš Matuš, Daniel Hůlka a další,“ prozradila Kateřina, která 1. ledna oslavila své 26. narozeniny.

Jágrova hokejka

Součástí plesu je také tradiční tombola. A tradiční je také první cena. „Jak už tradičně bývá, tak první cenou je večeře s prezidentským párem,“ pousmála se v rozhovoru Kate.

Další tradiční cenou je také divočák, cena bude spojená i s procházkou po Lánské oboře. Jeden ze šťastlivců si už nebude moci stěžovat na to, že neví, kolik je hodin, protože si odnese české náramkové hodinky, a mezi cenami budou také wellness pobyty.

Video Kateřina Zemanová promluvila o přípravách hradního plesu. Zpovídala ji manželka hradního kancléře - Facebook/Pražský hrad - KPR

Svou kapkou přispějí také čeští a moravští vinaři, kteří budou na plese připraveni s degustací vín, a novinkou je také cena o legendární hokejové 68. „Připravenou máme hokejku Jaromíra Jágra společně s podepsaným dresem,“ dodala k pozvánce Kateřina Zemanová.

Podle toho, jak první slečna o plese mluví, se dá usoudit, že se sama na jeho přípravách podílí a sama přispěje svou trochou do mlýna. „Úplně na závěr máme připravené překvapení pro rodiče,“ dodala trochu tajemně.

Jaká je její role při přípravách charitativního plesu mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček Blesk Zprávám na přímý dotaz ale neprozradil.

Vstupenka za 10 tisíc a odmítnutí Babišové

V loňském roce stála vstupenka na ples 10 tisíc korun. Hrad rozeslal zhruba 1000 pozvánek. Letošního ročníku se podle informací Blesk Zpráv zúčastní například ministryně financí Alena Schillerová (za ANO), kterou doprovodí její dcera Petra Rusňáková, nebo ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), kterou by měl doprovodit manžel, náměstek ministra zahraničí Aleš Chmelař.

Vloni se konal ples na Pražském hradě 1. února. Večer provázela tehdy už těhotná manželka kancléře Alex Mynářová s Liborem Boučkem. Všichni hosté potleskem vestoje uctili herce Luďka Munzara, který měl v ten den pohřeb.

Během večera vystoupila Helena Vondráčková, Václav Neckář nebo Michal David

Video Šedesátiny Michala Davida: Jak je oslaví a proč nebude Diskopříběh 3? - Petr Macek, Lukáš Červený

Prezident Miloš Zeman ten večer na začátku plesu krátce zazpíval a posteskl si, že s ním odmítla tančit manželka premiéra Monika Babišová.

Video Miloš Zeman zazpíval na úvod hradního plesu - Blesk TV

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Wolencak ( 14. února 2020 19:22 )

Asi si na Hrad přivede svou lízalku.

jentakjen ( 9. ledna 2020 15:41 )

Nechte Kasteřinu být. Ona za to nemůže, že se narodila Ovarovým.

pooresh ( 9. ledna 2020 12:50 )

To vis,ze ne! Je cela po tatovi,se vsim vsudy!

pooresh ( 9. ledna 2020 12:47 )

Bezte uz do hauselu s tou 1.svlecnou! Je snad Mydla Zeman 1.otec­,dedek­,uder­nik,ne­bo snad frajer? Nemluve o barysne. Na Vysocinu s nimi!

nazca ( 9. ledna 2020 11:22 )

".. chystá pro rodiče krásné překvapení .."

-------------- Doporučuji upustit od nápadu "překvapení".
Naposledy jsme byli všichni překvapeni aférou její účasti na sexparty.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud