Prezident Zeman o důchodu, blbcích u Palacha i kauze Huawei: Exkluzivně z Lán

Aktualizováno -
20. 1. 2019
15:55
Autor: kal, vr - 
17. 1. 2019
15:15

Prezident republiky Miloš Zeman (74) a moderátor David Vaníček (34) spolu byli znovu v Masarykově pracovně v rámci živě vysílaného pořadu Blesku S prezidentem v Lánech. V neděli už pošestnácté. Témata? Například špionská kauza čínské telekomunikační firmy Huawei, ale i komentář k úmrtí Jiřího Bradyho (†90), jehož Zeman před dvěma lety odmítl vyznamenat. Chybět mezi dotazy nemohlo 50. výročí sebeupálení Jana Palacha, ale i zoufalý čin muže, který se v Praze pokusil upálit v pátek.

Hlava státu byla konfrontována s předtočenými dotazy zvídavých a mnohdy kritických občanů republiky. Tentokrát výběr témat ale nebyl jen na volbě tvůrců pořadu. Štáb Blesku navštívil s kamerou čtyři česká města a natočil dotazy přímo od občanů. Od odpůrců Miloše Zemana i jeho skalních příznivců.

Video Zeman pro Blesk: Blbci u Palacha, vyhazov za šikanu a odhalený důchod - Blesk TV

„Oslovili jsme na 60 lidí z celé republiky, dali jim možnost zeptat se přímo hlavy státu. Zajímavé bylo, že většinou odpůrci prezidenta neměli ani chuť ptát se na cokoliv. A jeho stoupenci zase chtěli prostřednictvím Blesku jen poslat vzkaz a slova podpory. Protože to je ale pořad, kde prezident má odpovídat na otázky, vybrali jsme jen skutečné dotazy,“ říká moderátor pořadu David Vaníček.

Co všechno v pořadu zaznělo? Podívejte se:

Podívejte se na předchozí vydání pořadu S prezidentem v Lánech:

Video S prezidentem v Lánech (říjen 2018): O výsledcích voleb i metálu pro Michala Davida - Blesk.cz

Video S prezidentem v Lánech (červen 2018): Zeman se pustil do šarlatánů i sluníčkářů. A s novou vládou překvapil i Babiše - Blesk Zprávy

Video S prezidentem v Lánech (březen 2018): Zeman promluvil o jedu v Česku, poradci s půlkou žaludku i svém zdraví - Blesk.cz

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

satanas ( 22. ledna 2019 18:27 )

Elita neelita, asi tomu nerozumis,,lid si ho voli a lid urcite neni blbejsi jak ty!!

satanas ( 21. ledna 2019 15:33 )

Kdepak,,kdyz se chci podivat kam Cesko kleslo, kouknu na Plesk..To se nikde nevidi, uz vubec ne v Nemecku!! Nic sem si nevymyslel,,jen sem to vse prozil!!narozdil od tebe,PPP150W! Ty jsi produkt burzoazni propagandy, tak te tak i beru! S rezervou!

PPP150W ( 21. ledna 2019 13:12 )

A to jste vymyslel sám, nebo vám to někdo pošuškal? Měl byste ae starat o dění v Německu a neplácat nesmysly zde. Myslím, že máte dost svých problémů, se kterými byste mohl frau Merkel poradit. I když ona už to asi nebude potřebovat.

satanas ( 21. ledna 2019 09:32 )

Presne tak,,pokud nekoho Palach chtel podporit tak to byl komunista Dubcek ktereho tehda podporoval cely narod!! Pokud se nekdo domniva ze se mu styskalo po necem takovem ceho se Cesi uz jednou tezce zbavili a ted opet ovladlo soucasnost musi to byt blb, Paroubkovij nebo Prasatkopepicek & CO!!Ja sam jako vojak CSLA sem se na jare 68 ucastnil velitelskostabniho cviceni Warsavske smlouvy v Cesku kde se vse pripravilo,zmapovalo a v Srpnu provedlo..A NATO, zapad byl predem informovan a postup NATEm odsouhlasen! Strategicka rovnovaha byla tehdy porad jeste dulezita v zajmu miru ve svete!!

flora ( 20. ledna 2019 23:21 )

Blbe, nech o tom mluvit a psát lidi, kteří byli u toho. Vůbec nic nevíš, neznáš, proti okupaci protestovali všichni, snad krom těch 99 z vysočan. A to bylo asi tak to jediné co se dalo tváří tvář tankům dělat.Ale to ty zas nevíš o co jde. Aalach - 1000x už bylo napsno, napsal to ossobně, potvrdil to na smretlné posteli, vzkázal to po návštěvách - polil se benzínem na protest proti cenzuře a vydávání plátku Zprávy. Termín na zrušení dal 5 dní . Už tohle hlva nebere!! Navíc si vymyslel další pochodně. Nabaluje se na to co si kdo přidá. Nepoučuj, když vůbec , ale vůbec nic nevíš!!! 68 byl pod taktovkou komunistů a nikoho , ani tvého tátu mámu dědu babku nenapadlo, že by to mělo byýt nějak jinak. I prto se na nás západ vyprd a dovolil SSSR tanky.Vše předem schválené. Blbečku!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa