Neděle 27. září 2020
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Oblačno 12°C

Vondra: Nová Charta není třeba. Bartoška a Dyk to s iniciativou „přepálili“

Autor: vei - 
10. ledna 2017
05:01

Alexandr Vondra (ODS) podepsal text Charty 77 až v 26 letech. Při desátém výročí jejího vzniku. V rozhovoru pro Blesk.cz se bývalý ministr obrany zamýšlí nad současnými iniciativami a říká, že druhá Charta podle něj není potřeba. Dodává ale, že „jako občané musíme být ve střehu“. 

Ve společnosti vnímá Alexandr Vondra určité napětí. Pro iniciativu Týden neklidu, za kterou stojí Jiří Bartoška a Vojtěch Dyk, ale příliš pochopení nemá. V druhé části rozhovoru pro Blesk.cz Vondra mimo jiné popisuje, jak vnímal Antichartu a jestli se ho tehdejší pohlaváři snažili přesvědčit, aby svůj podpis pod Chartou stáhl.

Video Vondra: Nová Charta není třeba. Bartoška a Dyk to s iniciativou „přepálili“. - Jakub Veinlich, Lukáš Červený, Blesk TV

Vše o iniciativě Charta 77 čtěte na Blesk.cz ZDE >>

zimko ( 25. dubna 2017 16:12 )

No ten vypadá,takhle vypadal v devadesátém roce,když přitáhnul s holou zadnicí do Čech,aby jí nastavil Havlovi.A vyhulenej Bartoška s vyvaleným Dykem a jeho Arabkou jsou lidem pro smích.

iFender ( 10. ledna 2017 10:54 )

Mas recht!

TrojanSlovakia ( 10. ledna 2017 10:49 )

 Spisovateľ Jiŕí Wolf popísal kto boli ľudia z tej smiešnej Charty. Stačí dať do Google - Opilec Havel. Tak starým ročníkom môžete vymývať hlavu, ale mladší používame veľa zdrojov. To letisko v Prahe premenujte na starý názov, lebo tam vypadne opitý pilot z lietadla. 😀

starypes ( 10. ledna 2017 10:30 )

Bartoška ohromil národ svým zázračně rychlým uzdravením z rakoviny, leč pravda je jiná. Bartoškovi při operaci vyňali z pod kůže na břichu 3 Sparty, které tam měl zašité pro případ, že ho zavřou za prošustrované prachy na Karlovarském filmovém festivalu. Po jejich vykouření se zázračně uzdravil. A Dyk, dyk je to jenom takový trpajzlík.

satriani ( 10. ledna 2017 09:44 )

Vondra je rošláplá ropucháčská tla.ma

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud