Čuňas si střílí ze Zemana ve člunu. Objetí ruského medvěda i čínské pandy odmítá

Autor: všm - 
22. 7. 2016
16:01

František „Čuňas“ Stárek si vzal na paškál oblíbenou prezidentskou kratochvíli – totiž tradiční plavbu Miloše Zemana ve člunu. Legenda undergroundu a kandidát do senátních voleb za ODS se nechal zvěčnit rozvalený v nafukovací bárce i s pádlem, fotografii pak nasdílel na sociální sítě. Neopomněl si v komentáři povzdychnout nad politickou orientací hlavy státu.

Zálibu v luxusních jachtách máme s prezidentem společnou. Na rozdíl od něj ale budoucnost ČR vidím na Západě, a ne v objetí ruského medvěda nebo čínské pandy,“ napsal Stárek k fotkám na Facebook.

Parodii na Zemana i status odměnil „lajkem“ například komunistický poslanec Jiří Dolejš. To je trochu ironické, protože „Čuňas“ byl během minulého režimu třikrát vězněn. Pohlaváry dráždil dlouhými vlasy, nekonformním chováním, nezávislými koncerty i kulturní revue Vokno. Byl zároveň signatářem Charty 77.

V květnu vzbudilo menší poprask oznámení, že se Stárek bude ucházet o post senátora. Opoziční strana ODS to uvedla na svých webových stránkách s tím, že bude na podzim kandidovat na Praze 6 a 17. Stárek to vysvětluje tím, že se prý demokracie „ocitla ve velkém ohrožení“. 

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

lakiz ( 30. července 2016 19:24 )

zmiz hnido a trolle.

rentierskej ( 25. července 2016 12:37 )

ale zeman se NENECHÁVÁ fotit, nýbrž JE FOCEN; (což je dáno tím, že je president republiky). takže ten, kdo nechápe, nebudu já, e.44.

abzk ( 24. července 2016 19:43 )

Ne každej je dobytek jako ty, aby chtěl někam sahat Zemanovi

ad-ga ( 24. července 2016 08:09 )

Čuňas velmi příhodné jméno, ale Zemanovi nesahá ani po kotníky.

mescaIin ( 23. července 2016 10:32 )

plastiku si nech udělat na rypáku, klone

Zobrazit celou diskusi
Další videa