Komentář Jana Jandourka: Bessera zlobí paměť

Ministr Besser asi ztratil paměť  (Autor: Foto Blesk - David Tesař)
Autor: Jan Jandourek - 
6. prosince 2011
13:22

Na ministra kultury Jiřího Bessera trapně prasklo, že zatajil nemovitost na Floridě za 4,3 milionu korun a ve společnosti Comoros Group je společníkem s Pavlem Hráchem odsouzeným za uplácení.

Ten utajený barák je od pohledu nic moc, ten společník ostatně taky. Podle ministra ale o nic nejde. On jen údajně zapomněl. A když mu prokážou korupci, odejde, tvrdil v pondělí novinářům. No jistě, je to stará hra. Ohledně korupce ho budou různí honicí psi štvát třeba padesát let a nakonec padnou dřív než sledovaná oběť.

Na to nemusí být člověk studovaný právník z Plzně, aby viděl, že tahle osoba, navíc člen »protikorupční vlády« lže do očí lidem, kteří mu jako daňoví poplatníci na ten domeček taky přispěli.

Ale nemovitost na Floridě, kdo by na to pořád myslel? To je něco jako psí bouda. Tak proč by měla nějaká novinářská smečka hned chtít ministrovo odvolání? Besser je buď lhář, nebo má vážné problémy s pamětí. Nesporně je pro veřejnou funkci nevhodný. Besser se tak bude chvíli kroutit a nakonec asi půjde. Lépe dříve než později.

Pan Besser je povoláním zubař. A slovo "besser" znamená německy "lepší". Bylo by besser, pane Besser, kdybyste zase vrtal zuby a nevrtal se už do vlády.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

qqqq ( 6. prosince 2011 18:21 )

Nikdo jiný by se do vlády v tomto Somálsku dostat ani nemohl . Vždy jen a jen zlodějské prase. Jestli jsou z CSSD nebo z ODS nebo KVRT , CCDR je jedno . Spolu rozebírají to co ještě zbylo . Na Ruzyň patří . Všichni.

sakra ( 6. prosince 2011 15:58 )

Takoví neumětelové a vyložení zloději jako nyní snad ani za komoušů ve vládě být nemohli!!!

1912 ( 6. prosince 2011 14:25 )

Besser ty mě -ne..ser!!a vypadi !!!

tomik007 ( 6. prosince 2011 14:23 )

Kdyby to nebyl gauner tak by se do vlady nedostal. Necas zvednul latku a otevrel viko od zumpy...

cid2000 ( 6. prosince 2011 14:07 )

Je to k neuvěření vážení, ale v této vládě je jeden podvodník, lhář, netransparentní ministr za ministrem proboha!!!Horší než za komoušů už.Jak může někdo zapomenout, že vlastní barák/byt na Flóridě sakra?To není ponožka nebo kolo!Tady fakt může být ministr asi jen hodně, ale hodně zkorumpovaný netransparentní člověk aby jej ten zbytek politiků vzal mezi sebe do vlády vládnout atd!!!Jak je možné, že ministra dělá vždy taková zkompromitovaná osoba, která má jít ostatním lidem příkladem atd?Otřesné.Když člověk zaslechne Nečase jak hřímá proti korupci tak všichni lidi bohužel padají smíchy/zlostí pod stůl!!!Jak vůbec může vzít tyto slova do úst, když velká většina jeho ministrů je zkorumpována!!!Jak může člověk zapomenout, že vlastní dům/byt/hrad!!!Besser působí rozhodně důvěryhodně od pohledu.Nečas si kope s touto netransparentní partou super mega hluboký politický hrob!!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa