VÍME PRVNÍ: Ministr kultury Besser se oženil

Jiří Besser se už konečně oženil s Blankou Kosinovou
Autor: šim, mivrk, ot - 
2. 4. 2011
13:37

AKTUALIZOVÁNO: Ministr kultury Jiří Besser (53) se v sobotu oženil s někdejší policejní mluvčí Blankou Kosinovou (46). Svatba proběhla v utajení jen v úzkém rodinném kruhu.

Jiří Besser ani jeho novomanželka Blanka Kosinová nechtěli příliš bujarou oslavu svého sňatku. „Chceme to v klidu, nejraději jen my dva a svědci,“ řekl před časem Blesk.cz Besser.

Nakonec jich však na svatbě bylo přeci jen o něco víc. Přišly všechny jejich děti z minulých manželství. Besser má dva syny, Kosinová děti tři. Ministr si přivedl také svou maminku. "Chtěl jsem opravdu jen malou intimní svatbu, posledních osm měsíců bylo veřejných až moc," řekl Blesk.cz novomanžel Besser.

Obřad a následně i hostina proběhly v zahradě luxusního malostranského hotelu Augustine. Kosinová oblékla svatební šaty od návrhářky Jany Berg. “Nechala jsem si je udělat přesně podle mých představ,“  prozradila Blesk.cz bývalá policejní mluvčí.

Novomanželé plánují samozřejmě také svatební cestu. Kvůli vytížení ministra Bessera bude ale jen na pár dní někde na horách. Manželé zvažují, že si koncem dubna vyjedou do Švýcarska.

Pár spolu chodil už sedm let. Ale až nyní se rozhoupali. Besser totiž dlouho čekal s rozvodem, který proběhl teprve před rokem. Chtěl, aby oba jeho synové byli v době rozvodu už dospělí.

Besser se s Kosinovou seznámil v restauraci v Berouně. Podle serveru iDNES.cz mu Kosinová omylem zasedla dlouhodobě rezervovaný stůl. Besser předtím, než se stal ministrem kultury, dělal právě v Berouně starostu.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

cocococo ( 3. dubna 2011 03:37 )

ze ministra skolstvi dela notorickej alkoholik,vezenskej psycholog,tak jestli ministra kultury dela zubar,tak to je nic.Ale ,ze si vzal za manzelku policajta,pripada mi to jako by si vzal mistryni sveta v kulturistice nebo bejvalyho sefa policejni prepadovky UNRA.Tak to vypada.

matyldamatylda ( 3. dubna 2011 00:47 )

zkrat, můza se ještě neunavila??

sakra ( 2. dubna 2011 17:39 )

Na něm je jasně vidět, že u nás může ministra čehokoliv dělat kdokoliv kdo má známosti. Zubař ministrem kultury a tak je to skoro všude!

Zobrazit celou diskusi
Další videa