Exkluzivní foto z tajné svatby ministra Bessera

Autor: Oldřich Tichý, šim - 
3. dubna 2011
05:00

Sotva před rokem se ministr kultury Jiří Besser (53, TOP 09) rozvedl, a v sobotu už se podruhé ženil. Novopečenou paní Besserovou se při obřadu na zahradě luxusního pražského hotelu The Augustine stala bývalá policejní mluvčí Blanka Kosinová (46). Blesk.cz získal ze svatby exkluzivní fotografie.

V samém srdci Malé Strany oddal novomanžele, kteří spolu chodili už sedm let, starosta Prahy 1 a Besserův stranický kolega Oldřich Lomecký. To byl jediný politik, který se utajené svatby zúčastnil. Kromě něj a svědků, za které šli nevěstě i ženichovi blízcí přátelé, slyšela ministerské »ano« už jen Besserova maminka a pak pět dětí, které mají Besser a Kosinová z dřívějška.

Původně plánovali ministr a jeho snoubenka dokonce jen svatbu ve čtyřech. „Chtěl jsem to malé a intimní, posledních osm měsíců bylo veřejných až moc,“ řekl včera Besser. Nakonec ale ustoupili nátlaku potomků.

Šaty pro nevěstu byly dílem přední módní návrhářky Jany Berg. „Udělala mi je přesně podle mých představ,“ pochvalovala si nevěsta. Na housle novomanželům zahrál Pavel Šporcl.

V hotelu byla po obřadu i hostina, při které nemohla chybět tradiční knedlíčková polévka. Méně tradiční už ale zřejmě bude svatební cesta – kvůli vytížení ministra se bude muset zkrátit jen na pár dní. Podle informací Blesk.cz se pár chystá na hory a ve výběru zvítězí zřejmě Švýcarsko.

Snad ministrovi druhé manželství vyjde podle jeho jména – besser totiž znamená německy lépe.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud