Sobota 2. března 2024
Svátek slaví Anežka, zítra Kamil
Oblačno 11°C

Herečka Chytrová se má stát členkou vedení Věcí veřejných. A není to žert...

Autor: Oldřich Tichý, mokk - 
13. února 2013
14:37

Waterloo po česku. Ještě větší blbec, než jsme doufali. Sůva z nudlí. Jaký další film se Simonou Chytrovou (50) vás napadne, když se dozvíte, že se nejspíš stane hlavní odbornicí Věcí veřejných na zahraniční politiku?

I když to možná vypadá jako žert, Chytrová se podle všeho má stát členkou vedení kdysi vládních VV už o víkendu na volební konferenci strany. Zatímco prsa ukázala ve filmu Tankový prapor půlce národa, své zahraničněpolitické názory držela herečka zatím vesměs pod pokličkou.

A není divu – Chytrová se skutečně neprojevuje jako diplomatka. „Předseda Evropské komise a prezident rady EU jsou jen loutkami v rukou mocných států, jako je Německo a Francie,“ napsala v jediném článku na téma zahraniční politiky, který se Blesku podařilo objevit. To je podle ní důvodem, proč by se měl přímo volit nejen český prezident, ale i šéfové EU.

Naštěstí není pravděpodobné, že by Chytrová mohla mluvit do zahraniční politiky jinde než ve Věcech veřejných, které nejspíš za rok zmizí ze Sněmovny. Kdyby totiž skutečně někdy vzala právě ona do ruky české mezinárodní vztahy, mohl by se pak hodit nejeden skutečný tankový prapor.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

ornel ( 16. února 2013 14:28 )

Bárta dostal chuť na starou vyzobanou slunečnici?

mnpv ( 14. února 2013 18:01 )

Zase prudíš zde. Je to strana na odpis a Bárta na kriminál. Chytrová zřejmě ztratila rozum, pokud nějaký měla. Chytrová holt není chytrá, kdyby byla, obloukem se těmto politickým mrtvolám vyhne.

picpa ( 14. února 2013 10:09 )

Věci veřejné nekecají a dělají. Ve sněmovně jsou jednou z nejaktivnějších stran, ostatní akorát tak dávají vyjádření médiím. Je jasné, že tohle Kalouskovi a spol. Vadí. Kolikpak asi dal Kroupovi za ty reportáže, co myslíte?!

zadnice ( 14. února 2013 10:01 )

Myslel jsem, že je Chytrová chytřejší.

mortis69 ( 13. února 2013 20:03 )

To je fakt.Dokud budou lidi blbý,budou KOMOUŠI za.je.ba.ný existovat Měli bejt už dávno rozpuštěný (minimálně v kyselině )

Zobrazit celou diskusi