Paroubkovi na lyžích: Petra učí dceru, Jirka maže a jede

Autor: Oldřich Tichý - 
12. ledna 2013
05:49

Z Jiřího Paroubka (60, LEV 21) se stává politický pohodář. V době, kdy v Česku vrcholila prezidentská kampaň a hořely vášně kvůli Klausově amnestii, užíval si na horách.

Poslední týden v rakouských Alpách jižně od Salcburku, předtím v Jizerských horách. Expremiér Paroubek s manželkou Petrou (39) a dcerou Margaritou (3) byli od začátku roku víc na sněhu než v pošmourné Praze.

„Malá byla pár dnů nemocná, ale už je fi t, tak jsme jí dopřáli horský vzduch,“ vysvětlila Petra Paroubková, když se Blesk dozvěděl o jejich rodinném výletě. Na tom je doprovázela dokonce i jejich fenka gaskoňského baseta Tony.

Zatímco starší a nepříliš sportovně založený expremiér vyrážel na výlety na běžkách, jeho žena se věnovala dceři. Sama v mládí jezdila v lyžařském oddílu a první kroky na sněhu chtěla naučit i Margaritu. Nakonec ji ale raději svěřila trenérům v lyžařské škole, kde na ni ovšem stejně pořád dohlížela. „Po třech dnech už nechtěla ze svahu a už umí brzdit do strany a trochu se točit,“ pochlubila se dcerou Paroubková.

Návrat z lyží naplánovali Paroubkovi na dnešek, aby stihli první kolo prezidentské volby. Ostatně i z lyžařské dovolené radil Paroubek čtenářům svého webu, koho (ne)mají volit.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

12356 ( 13. ledna 2013 04:39 )

a nebo taky jen tak postavat

anka ( 13. ledna 2013 00:11 )

na bezkach se da i chodit..

ornel ( 12. ledna 2013 21:00 )

ježiš to hovado se promenáduje na svahu v bundě olympijské .No to je potupa pro všechny sportovce.Kdes to šlohnul Jirko?

12356 ( 12. ledna 2013 20:34 )

A nejaka fotka Paroubka, z bezecke drahy s bezcem Paroubkem by prosim nebyla?

rendyx111 ( 12. ledna 2013 18:11 )

autor Oldčich Tichý-copak kamarád npsal,že potřebuje zviditelnit???Jinak proč takový článek?Ten by nemohl naučit ani pra.se kvičet.....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud