Úterý 23. dubna 2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří
Zataženo, déšť 7°C

Muž z Rabčic si prošel peklem: Útočníci ho unesli a donutili vykopat vlastní hrob!

Ilustrační foto
Ilustrační foto  (Autor: Profimedia)
Autor: pma, inf - 
24. května 2023
06:20

Případ, ze kterého tuhne krev v žilách, se odehrál před pár dny ve slovenské obci Rabčice. Tři agresoři vypáčili dveře rodinného domu. Jeho obyvatele násilím vytáhli ven a unesli na nedaleký kopec. Vystrašeného muže poté donutili vykopat si lopatou vlastní hrob, kam ho společně vhodili. 

Situace jako z hororového filmu se před pár dny stala jednomu z obyvatel slovenské obce Rabčice nedaleko polských hranic. Muž si poklidně seděl v pohodlí domova, když v tom se dovnitř vlámala skupina tří mladíků. Ti se do rodinného domu dostali skrze dveře, které předtím společnými silami vypáčili.

V mělkém hrobě strávil noc

Vystrašeného obyvatele unesli a odvlekli pod nedaleký kopec. Tam třesoucímu muži vložili do rukou lopatu a nakázali mu, ať si okamžitě vykope vlastní hrob, do kterého ho pak hodí. Muž únosce poslechl, ale v místě, které mu agresoři určili, bylo mnoho větví a klestí, takže hrob neměl příliš velkou hloubku.

Ani to ale mladíky neodradilo. Na smrt ustrašeného muže svázali a hodili do mělkého hrobu. Tam člověk strávil několik desítek hodin, než si ho druhého dne všiml náhodný kolemjdoucí a vše nahlásil policii.

Vše kvůli nesplacené půjčce?

„Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování, není možné poskytnout žádné bližší informace, které by mohly vyšetřování ohrozit respektive zmařit,“ uvedla pro Zregionu.sk policejní mluvčí Gabriela Kremenová. Podle webu policie už útočníky vypátrala.

Podle jednoho z obyvatel Rabčic si muž od jednoho z únosců půjčil peníze, které ale nevrátil a mladíci si to proto s mužem chtěli vyřídit tímto drastickým způsobem. Jaký trest jim hrozí, policie nesdělila.

Video  Za katrem: Kde je tělo podnikatelky Jany? Měla být uškrcená bezpečnostním pásem.  - pdc, icp, Červený, Chebotareva
Video se připravuje ...

y1xcvbnm ( 24. května 2023 08:11 )

Tam člověk strávil několik desítek hodin, než si ho druhého dne všiml náhodný kolemjdoucí a vše nahlásil policii.

kolik asi tak těch desítek hodin bylo ??

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání