Pamatujete si ještě na urostlého Tomáše Benka? Ten se do povědomí široké veřejnosti dostal před více než rokem, když soutěžil v Survivorovi. V nejdrsnější reality show, co je na našich obrazovkách k vidění, byl až příliš úspěšný, a proto se jej soupeři zbavili hned po sloučení - vypadl v 11. duelu, čímž obsadil celkové 10. místo. Ze světa šoubyznysu však docela nezmizel.

Naopak. Nyní se stal vítězem soutěže Mister Slovenské republiky 2023. Šerpu a titul mu podle Pluska.sk slavnostně předal Jozef Oklamčák (67), který je vyhlašovatelem soutěže. „Cítím se skvěle. Být mužem roku je asi sen každého pěkného muže na Slovensku. Pocity teprve vstřebávám, celé to asi na mě dolehne, když půjdu na světovou soutěž - v červenci do Polska,” nechal se slyšet hrdý vítěz.

S modelingem sice mladík, jenž si získal srdce svých fanynek štěněcím pohledem svých hnědých očí a sošným, dokonale vysekaným tělem, prozatím zkušenosti nemá, to se však pro něj nyní zřejmě změní. „Naštěstí mám zkušenosti před kamerami,“ oceňuje Benko své zkušenosti ze Survivora„To ale bylo něco úplně jiného. Tam nebyla upřena pozornost pouze na mě jako jednotlivce, zatímco teď tomu tak je a můžu si to užívat naplno,” libuje si.

Video
Video se připravuje ...

Survivor 2023: Konec neúprosné cesty o přežití! TV Nova

Nyní ho čeká pendlování mezi Nizozemskem a Slovenskem. Po skončení reality show se totiž přesunul do zahraničí, kde se věnuje stavební činnosti. „Určitě vděčím i této show za to, že jsem se stal Mužem roku. Budu si muset nacvičit chůzi a nějaké pózy. Musím si k tomu nakoukat i nějaká videa,“ dodal s úsměvem sympatický Tomáš, co ani rok poté, co má oblíbená soutěž nového vítězného „přeživšího“, neztratil na sex-appealu.

Fotogalerie
14 fotografií