Půvabná Lucie Šlégrová, manželka českého hokejového trenéra a bývalého obránce Jiřího Šlégra (51), patří mezi nejkrásnější ženy českého šoubyznysu. A to i se čtyřmi křížky, jak se říká, „na krku“. Stále se pyšní nádhernou, žensky tvarovanou postavou a přírodními vnadami, které by jí mnohé dámy mohly závidět. A ráda se s nimi pochlubí.

Na sociální síti totiž nově sdílela záběry z focení, jehož se účastnila pod taktovkou talentované fotografky. Pro tuto příležitost pózovala před objektivem například na houpačce plné květin, ve velmi sexy negližé a na podpatcích. V průhledném bílém prádélku vynikaly její dokonalé křivky. Nepochybně z toho všeho vznikly lechtivé, a přece nijak vulgární nebo laciné snímky. Naopak.

Video
Video se připravuje ...

Modelka Lucie Šlégrová: První plastickou operaci těžce prožívala. Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Přesto k tomu tmavovlasá kráska doplnila drobnou poznámku: „Pro Playboy to fakt nebylo,“ upřesňovala pro jistotu. Není však pravdou, že by na to neměla. Rozhodně nevypadá na to, že dala život už třem synům - Robertovi (16), Richardovi (13) a nejmladšímu Roníkovi (2). Klidně by se mohla vrátit na přehlídková mola. Posuďte v naší galerii sami!

Fotogalerie
53 fotografií