Středa 24. července 2024
Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub
Oblačno, déšť 23°C

Posun v případu ubodané sestřičky Eriky: Obvinění z ovlivňování svědků!

Autor: VaB - 
21. května 2023
14:43

Novoroční vražda v Michalovcích na východě Slovenska šokovala celou zemi. Zdravotní sestru Eriku O. (†46) tady měl ubodat teprve osmnáctiletý Valentýn, který ji i s nožem v ruce naháněl po ulicích. Vrah ji pak ubodal téměř deseti ranami a okradl. V brutálním zabití teď padlo další obvinění z ovlivňování svědků.

K vraždě došlo 1. ledna na Nový rok. Erika O. si chtěla v Michalovcích na Slovensku vybrat z bankomatu peníze. V tu chvíli si ji zřejmě vyhlédl pravděpodobný vrah Valentýn H. Ten bývalou zdravotní sestru začal okamžitě pronásledovat i s nožem v ruce.

Erika začala utíkat a volat o pomoc, nikdo ji ale neslyšel a útočník ji dostihl a ubodal devíti ranami nožem. Následně okradl o telefon, peněženku a utekl. Policie jej ale po nějaké době dopadla a obvinila z vraždy, aktuálně je stále ve vazbě.

Vyšetřování stále pokračuje, kromě výslechů desítky svědků a dokazování vyšetřovatel obvinil dalšího člověka. Upozornil na to server Nový Čas. „Získané důkazy umožnily vyšetřovateli odboru kriminální policie Krajského ředitelství Policejního sboru v Košicích vznést i obvinění ze zločinu maření spravedlnosti jedné osobě (J. H.), která během vyšetřování ovlivňovala svědky,“ uvedla pro web mluvčí policie Lenka Ivanová. 

Video  Slovenští policisté vyšetřují smrt ženy v Michalovcích.  - TV JOJ
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání