Neděle 26. března 2023
Svátek slaví Emanuel, zítra Dita
Oblačno, déšť 12°C

Hudební svět pláče: Krásnou muzikantku (†23) našli mrtvou na skládce!

Autor: rix - 
29. ledna 2023
16:50

Obrovská tragédie zasáhla fanouškovskou základnu v Kolumbii. Tamní populární hudebnice Valentina Trespalaciosová byla nalezena mrtvá na skládce. Výsledky pitvy poukázaly na hluboké rýhy na krku, které pravděpodobně způsobilo škrcení. Policisté teď pátrají po americkém příteli mrtvé krásky Johnu Poulosovi. Je hlavním podezřelým. 

Kolumbijští policisté se domnívají, že Poulos je tím, kdo za strašlivou vraždou stojí. Je nezvěstný a smazal si své profily na sociálních sítích. Kriminalisté po něm usilovně pátrají. 

Komunita okolo populární hudebnice mezitím truchlí. Valentina byla známá především mezi mladými lidmi, věnovala se moderní muzice. Její kariéra ale skončila moc brzy. Na skládce v pohozeném kufru její tělo našel kolemjdoucí muž. 

Kriminalisté na místě činu podle osobních věcí identifikovali právě oblíbenou hudebnici. Výsledky pitvy odhalily, že dívku zřejmě někdo uškrtil. „Zkoumáme záznamy z bezpečnostních kamer, abychom nalezli pachatele,“ uvedl k případu policejní podplukovník Camilo Torres. 

Podezření padá na ženina přítele. Američan údajně odcestoval ze svého domova do kolumbijské metropole, aby ji požádal o ruku. Po smrti Kolumbijky ale náhle zmizel neznámo kam, informoval deník The Sun

Smrt hudebnice oplakal její strýc Carlos Trespalacios. „Byla to hudebnice s velkou budoucností, najímaly si ji ty nejlepší kluby v Bogotě a po celé zemi. Měla příležitost se dostat i do dalších zemí,“ zoufal si. 

Video  Stanislav v Michalovcích vyvraždil svou rodinu a spáchal sebevraždu  - TV JOJ
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání