Vzali se před 17 lety, ale žili spolu bezmála 30 let, než se začalo hovořit o rozvodu. Ten zatím ale neproběhl. „S Jiřím žijeme stále odděleně, máme spolu ale dobré vztahy. Děti žijí se mnou, tatínka ale vídají, jak je libo jim, a nebo jemu,“ řekla Aha! Jana s tím, že Štědrý den trávili jako kompletní rodina společně ještě s ostatními příbuznými a přáteli.

Jsou prý v pohodě

A co na to režisér seriálů Zkoušky z dospělosti, Sanitka nebo Pojišťovna štěstí? „Nejsme rozvedeni, nerozvádíme se, trávíme společné chvíle, jsme v pohodě. Víc se k věci nebudu vyjadřovat,“ pravil. Z kusých vět manželů jasně vyplývá, že jejich vztah opravdu neprochází růžovou zahradou a že zřejmě nastane změna. Jaká, to vědí jen oni dva...

Diváci nedospěli

A jak se mají jinak? Slavný režisér je v důchodu a říká: „Není už o mě zájem.“ Jeho poslední počin byl filmový debut Léto s gentlemanem, který byl kasovní propadák a Adamec si ho musel se spoluscenáristou a spoluproducentem Jaromírem Hanzlíkem (75) hradit sám. „A skutečně toho nelituji. S filmem jsem naprosto spokojen, jen, bohužel, mladí lidé, kteří především chodí do kina, jeho problematice nemohou rozumět, protože k ní ještě nedospěli,“ vysvětluje.

Láká ji Kolumbie

Bývalá sportovní moderátorka a bývalá mluvčí Babišovy vlády Jana pracuje jako asistentka Babišova poslance Pavla Růžičky. „Nestěžuji si. Jako bývalou mluvčí pana Babiše mne nikdo nezaměstná. Můžu si za to sama, ale nelituji. Byla to zkušenost, se kterou jsou samozřejmě holt spojeny i následky,“ řekla s tím, že by prý moc ráda vypadla zase do Kolumbie, kde by nabrala energii. „Je tam tak krásně,“ povzdechla si.

Luxusní vila na prodej

Režisér Adamec se už roky snaží prodat svou stamilionovou vilu v luxusní pražské čtvrti Hanspaulka, bohužel ale zatím bezúspěšně. Teď se objevil nový inzerát... Stojí snad za novou snahou potřeba vypořádání s manželkou? „Ten dům je pronajatý na konkrétní dobu, je pravda, že je v nabídce k prodeji, ale spíše na zkoušku, zdali se někdo ozve, stejně by se pak muselo jednat s nájemci... Nemám s tím ale nic společného, protože je to dům Adamce,“ řekla Aha! Jana Adamcová s tím, že současní nájemci mají mít smlouvu ještě na dva roky. Nájem se má podle zjištění Aha! pohybovat kolem 200 tisíc korun měsíčně. Podle oslovených odborníků bude cena nemovitosti přesahovat 100 milionů korun.

Video
délka: 03:34.23
Video se připravuje ...

Jana Adamcová připustila manželskou krizi a zmínila i rozvod s Jiřím! Markéta Reinischová

Fotogalerie
43 fotografií