O průběhu dovolené Jana Adamcová fanoušky pravidelně informuje na sociální síti. Prozradila tak třeba i to, že kromě dětí jí v Chorvatsku dělá společnost herečka Alena Antalová s rodinou. A dokonce se pochlubila i velmi nepříjemným zážitkem s velmi chutným burčákem, který dovezli její přátelé z Moravy.

Vzhledem k tomu, že právě s burčákem má Adamcová bohaté zkušenosti, ví, že jí nedělá dobře. „Já ho pila taky, ale pokaždý jsem z toho sladkýho lepidla pak nemohla několik dnů vzpamatovat. Takže tentokrát jsem byla naprosto klidná. Jednak nepiju, a jednak nepiju sladký lepidlo, po kterým pak několik dnů zvracím,“ vysvětlila fanouškům na sociální síti, proč se právě tomuto moku vyhýbá.

Nicméně u oběda, na který byla bývalá moderátorka pozvána, tomuto nápoji neodolala. „Otevřeli láhev, pak další, a pak už nevím. Jen si pamatuju, že jsem se zvedla a snažila se dokráčet do své postele, a nejvíc úsilí mě stálo, abych u toho zůstala za dámu,“ spravila sledující o svém zážitku, který si vyžádal řádný dvouhodinový spánek. „Dokonce jsem se pak ještě stihla i vykoupat,“ pochlubila se Adamcová a přidala i drobnou obavu, protože pár lahví burčáku ještě zbylo.

Video: Jana Adamcová připustila manželskou krizi a zmínila i rozvod s Jiřím Adamcem!

Video
délka: 03:34.23
Video se připravuje ...

Jana Adamcová připustila manželskou krizi a zmínila i rozvod s Jiřím! Markéta Reinischová

Fotogalerie
25 fotografií