O tom, že na festivalu ve Varech se jen stěží dá vyhnout fotografům, už by mohli Tauš s Melíškovou vyprávět. Hned dvakrát se v rámci slavení potkali a hned dvakrát byli »přistiženi«. Poprvé to bylo přímo před zraky jejich partnerů. Dvojnásobný držitel Českého lva totiž uvedl na filmovém festivalu pouliční verzi svého divadelního představení Amerikánka. Po celou dobu se k němu tulila tanečnice Kristína »Tukan« Martanovičová (29), která k ní dělala choreografii.

Shodou okolností si ale Amerikánku nenechala ujít ani režisérova bývalka Melíšková. „Když ji Viktor spatřil, vrhl se k ní, začal ji objímat, líbat a hladit po vlasech,“ popsal Aha! jeden z přihlížejících diváků. Při jejich hlasitém smíchu a vzájemných intimních dotycích stála tanečnice Kristína stranou a tvářila se zcela netečně. Ani nový přítel Melíškové neměl slov. Po asi pěti minutách se ale vzpamatovali a začali se věnovat svým současným polovičkám.

Druhé »rande«

Tauš už se dál věnoval své Kristíně, ovšem druhý den se s Melíškovou sešel v kavárně. A tentokrát už jim u toho nikdo nezacláněl, byli spolu jen sami dva.

„Klára ho něžně hladila po ruce a pořád se smáli,“ všiml si náhodný kolemjdoucí. Zda jen nostalgicky vzpomínali na staré dobré časy, nebo snad opět přelétla jiskra a navazují tam, kde přestali, ví asi jen oni dva. 

Není bez zajímavosti, že jejich románek se před pěti lety provalil rovněž na mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Tehdy je fotografové našli objetí na břehu říčky Teplá, ač byli oba ještě zadaní. Tauš se rozváděl s Evou Jeníčkovou (57) alias Vendulkou utěšitelkou z Básníků a Melíšková zase s dabérem Lukášem Hlavicou (55). Ovšem ani spolu jim to pak nevyšlo.

VIDEO: Hvězda filmu Atlas ptáků Miroslav Donutil: Milenkám bych jméno nevybíral

Video
délka: 03:17.68
Video se připravuje ...

Hvězda filmu Atlas ptáku Miroslav Donutil: Milenkám bych jméno nevybíral Gábina Maryšová

Fotogalerie
82 fotografií