Středa 8. února 2023
Svátek slaví Milada, zítra Apolena
Polojasno -1°C

Tragická nehoda taxíku: Mladý řidič ani zákaznice (†59) nepřežili

Čelní srážku s kamionem nepřežil na Slovensku taxikář a jeho zákaznice.
Čelní srážku s kamionem nepřežil na Slovensku taxikář a jeho zákaznice.  (Autor: Polícia SR )
Autor: VaB - 
27. listopadu 2022
11:03

Byla stálou zákaznicí, taxíkem cestovala velmi často. Poslední jízda s 21letým řidičem se ženě (†59) stala osudnou. Mladý taxikář přejel v sobotu brzy ráno do protisměru, kde se střetl s kamionem. Dvoučlenná posádka vozu taxi nepřežila.

59letá žena z okresu Kysucké Nové Město na Slovensku byla pro taxislužbu pravidelnou zákaznicí. I v sobotu brzy ráno nastoupila do taxíku, do cíle už ani ona, ani řidič, nedorazili. Podle TV JOJ měl řidič se zákaznicí namířeno směrem na Žilinu.

Mladý, teprve 21letý šofér, ale znenadání přejel u obce Povina do protisměru. Čelní střet s kamionem dopadl tragicky, posádka osobního automobilu srážku nepřežila. Řidičce polského kamionu se jako zázrakem nic nestalo. Osobák byl po nehodě kompletně zdevastovaný, hasiči museli osádku z vozu vyprostit za pomoci hydraulických nástrojů.

„Při dopravní nehodě utrpěl 21letý řidič a 59letá spolujezdkyně zranění, kterým na místě podlehli. U 26leté řidičky nákladního motorového vozidla provedena dechová zkouška s negativním výsledkem. U nebohých byla nařízena soudní pitva,“ uvedli k tragédii policisté.

Video  Podstatné úkony první pomoci  - Videohub
Video se připravuje ...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání