Středa 22. března 2023
Svátek slaví Leona, zítra Ivona
Oblačno 17°C

OnlyFans modelky nabízely fanouškům opravdu speciální rybářské výlety: Zatkla je policie

Autor: jel - 
20. října 2022
21:23

Dvě dívky v Thajsku, které si vydělávají pomocí populární sítě OnlyFans, nabízeli fanouškům speciální rybářské výlety. Jeji necudné fotky na internetu objevili kriminalisté a modelky skončily na policejní stanici.

Dvě dívky (24 a 27) nabízely na internetu fanouškům čtyřhodinové rybářské výlety, za něž si účtovaly v přepočtu téměř dva tisíce korun na osobu. Jejich fotografie, kde jsou zcela nahé na lodi, zatímco dva muži vedle nich rybaří se dostaly až k policistům. 

Thajsko má ohledně pornografie velice přísné zákony, a tak populární OnlyFans modelky skončily v rukou policie. 

Šlo o vtip?

Ve středu 19. října byly obě mladé ženy předvolány na policejní stanici v obci Sattahip v provincii Chonburi a jsou podezřelé z veřejných obscéností.

K případu se vyjádřil i starosta Chaiwat Inanong. „Nevím, kdo jsou tito lidé, ale ve svém rodném městě takové obchody nepovoluji. Nedovolíme, aby to pokračovalo,“ řekl podle NewsFlash.

„Nyní shromažďujeme důkazy, abychom zjistili, zda tyto dívky nebyly zapojeny do jiných podobných zločinů,“ doplnil k tomu policista Paiboon Laohanawat.

Modelky se k činu přiznaly, ale uvedly, že muži na fotografiích byli jenom jejich přátelé a že inzerát zveřejnily jenom proto, aby své fanoušky pobavily. 

viho ( 21. října 2022 09:48 )

V Thajsku má mnoho lidí popletené hormony, takže je tam celkem normální, že dívky nabízeli, chlapci nabízely, oni nabízely, ony nabízeli, atd. Ale stejně nechápu, co mají tyto dvě společného s modelingem už vzhledem ke zjevné obezitě. Vhodnější slušné slovo by bylo rajdy...

diskutujici ( 21. října 2022 08:29 )

"..Dvě dívky v Thaj­sku.­..na­bíze­li.." Opravdu? Bych se vrátil na základku se staženým ocasem, být tím pisálkem

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání