Neděle 25. února 2024
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota
Zataženo, déšť 8°C

Šílené poměry v rodině na Českobudějovicku: Matka (42) znásilňovala a zanedbávala vlastní děti!

(ilustrační foto)
(ilustrační foto)  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: jel - 
29. září 2022
12:46

Na hrozné chování matky upozornila úřady přímo její dcera, aby z dosahu matky dostala mladšího bratra. Případem hrozného jednání dvaačtyřicetileté ženy se zabýval soud v Českých Budějovicích, který matku poslal na sedm a půl roku do vězení. Rozsudek zatím není pravomocný. 

Podle svědků byly v rodině problémy minimálně sedm let. Matka se podle iDnesu částečně přiznala, že s dětmi na popud manžela prováděla sexuální aktivity, nestarala se o ně, nepracovala a čas trávila na počítači.

Dceru, které je dnes osmnáct let a léčí se v psychiatrickém ústavu, žena nutila, aby jí v noci sháněla cigarety. Dívka od čtrnácti let provozovala prostituci a brala pervitin, v patnácti se pak od matky odstěhovala ke staršímu muži. Její desetiletý bratr je v současné době v dětském domově. Znalci uvedli, že se výchova podepsala na zdraví dětí. Obě trpí syndromem týraného dítěte. 

Matka vinu odmítla. Soud ovšem neshledal žádné polehčující okolnosti a neuvěřil její obhajobě, že skutky byly neúmyslné. Žena byla odsouzena k sedmi a půl roku za mřížemi a dětem musí zaplatit 600 tisíc korun jako odškodnění. Rozsudek je zatím nepravomocný.

Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání