Středa 5. října 2022
Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš
Oblačno 16°C

Neštěstí na milionovém plavidle: Rouškový magnát (†61) zemřel po pádu z jachty!

Autor: mav, shp - 
8. srpna 2022
05:00

Německo-britský podnikatel Dean Kronsbein (†61) relaxoval s rodinou na jachtě u břehů Sardinie, na dohled od milionářského letoviska Porto Cervo. Kapitán musel náhle strhnout kormidlo, aby se vyhnul jiné lodi – jenže při úhybném manévru narazil do skal.

Jachta sebou trhla tak prudce, že VIP pasažér doslova letěl přes palubu – a náraz nepřežil, navzdory pokusům o záchranu byl na místě prohlášen za mrtvého, napsal deník Olbianova. I manželka Sabine (59) a dcera Sophia (27) skončily s vážnými zraněními v nemocnici, napsal Bild.

Fotky po nehodě ukazují, kterak 21metrová jachta Amore (Láska) přišla o příď. Na skále pak je jasně vidět odřená barva. Smrt magnáta vyšetřuje policie. Ta podle Daily Mailu musí vyslechnout celou řadu svědků včetně těch, kteří byli o osudné plavbě na dnes už potopené jachtě.

Kronsbein se narodil a začal podnikat v Německu, pak výrobu filtrů rozšířil i do Anglie. Tam za pandemie vyráběl pro vládu roušky. Do Porto Cerva jezdila rodina pravidelně, pronajímali si tam vilu - a nedávno se nechali slyšet, že by si tam nějakou i pořídili. Rodina musí nyní řešit pohřeb Kronsbeina.

Podnikatel byl dle Daily Mailu blízkým přítelem moderátora Richarda Hammonda, kterého diváci znají z automobilového pořadu Top Gear. "Jak si dokážete představit, byl to obrovský šok pro celou rodinu," uvedl právník Kronsbeinovy rodiny Egidio Caredda.

Video  Ruští oligarchové: Kdo je Putinovi nejblíže?  - Videohub
Video se připravuje ...

B612 ( 8. srpna 2022 22:00 )

Taková šťastná náhodička

Radka Křížová ( 8. srpna 2022 21:50 )

Přesně karma mu to dala zdarma a nebo kdo chce víc nemá nic

HastaManana ( 8. srpna 2022 19:10 )

Přesně tak 😎🤑

krapotkin ( 8. srpna 2022 14:09 )

Asi se v mládí nenaučil plavat.

milofr ( 8. srpna 2022 08:59 )

Že by karma rouškový magnáte??

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání