Celkem čtyřmi portréty, z nichž bylo vytvořeno limitovaných 780 kopií (tj. 195 setů), si »Pirát z Karibiku« vydělal desítky milionů!

V online prodeji nazvaném Přátelé a hrdinové nabídl vlastnoruční kresby slavných osobností ze světa showbyznysu – Liz Taylorové (†79), Al Pacina (82), Boba Dylana (81) a Keitha Richardse (78). Každý z portrétů se prodával za víc než 100 tisíc korun, set všech čtyř pak byl za zvýhodněnou cenu 383 tisíc.

A zájem byl takový, že se po kolekci totálně zaprášilo a Johnny zkasíroval 3,6 milionu dolarů, tedy skoro 87 milionů korun! Jak vidno, Johnny nečeká, až mu bývalka Amber Heardová (36) zaplatí vysouzené miliony…

Trpí poruchou erekce?

Protože se Deppova exmanželka Amber proti rozsudku za pomluvu oficiálně odvolala, začíná její právní tým nové kolečko kydání špíny.

Nejnověji rozdmýchává kauzu údajného znásilnění klientky lahví od alkoholu. Amok se podle výpovědí z prvního kola soudní pře měl Johnnyho zmocnit kvůli tomu, že se nedokázal vzrušit. Podle protistrany trpí erektilní dysfunkcí.

 

Video
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: Depp a Heard jako show roku. Oběťmi se stali oba Jiří Marek, Lukáš Červený

Fotogalerie
142 fotografií