Doposud o jeho letním sídle v Marbelle věděli jen nejbližší, ale to se radikálně změnilo po náletu jeho nové přítelkyně Agáty. Místo povalování u bazénu, nebo večerního grilování, se  vzaly útokem místní obchody s oblečením a vymetají se další různá místa. Přece jenom je to pro modelku něco nového a zamilovaný Soukup se snaží, seč mu síly stačí, jí ve všem vyhovět. 

Dopoledne dvojice sedá na skútr a rychle spěchají do města, nebo k moři. Přitom domek Jaromíra jistě skýtá tolik možností k relaxu. Ale toho doposud využily Agátiny děti, nebo její matka Veronika Žilková (60). 

Na udržovaném padesátníkovi je už zřejmá únava. Poslední videa z večeře jasně ukázala, že Soukup vypadá jak po několikadenním mejdanu. Rozhodně ne odpočatě...

Video
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Veronika Žilková otevřeně o vztahu Agáty a Soukupa: Udělal něco, co před ním nikdo! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Uvidíme, jak dlouho tohle tempo Jaromír vydrží, přece jen už má nějaká léta a s jeho pracovním nasazením je jasné, že si občas potřebuje dáchnout. 

Exmanželka Jakuba Prachaře (38) je přes den ráda v jednom kole a potřebuje vše natáčet na sociální síť, což doposud žádný její ze sedmi chlapů nevydržel a po pár měsících utíkali, jak zajíci. 

Fotogalerie
62 fotografií