Srdce Agáty Hanychové zahořelo k Jaromíru Soukupovi a podle všeho to vypadá, že on je na tom úplně stejně. Momentálně spolu tráví už druhou dovolenou v prosluněné španělské Marbelle, kam sebou modelka vzala i dceru Miu. Sociální sítě zaplavují fotografiemi a videi, na kterých působí velmi spokojeně nejen Agáta a Jaromír, ale i její dcera.

Ostatně, že vášnivý boxer dokáže být skvělým hostitelem, se přesvědčila i Agáty máma Veronika Žilková, kterou jeho péče úplně uchvátila. Že si rozumí s malou Miou je z jejich snímků poměrně jasně poznat, navíc si rozumí i s Agátiným synem Kryšpínem.

O tom, že je Soukup skvělým a starostlivým hostitelem se s fanoušky podělila Agáta na instagramu, kde kromě snímků z nejrůznějších výletů, zveřejnila i video, kterak jí její láska s odhaleným hrudníkem připravuje něco dobrého k snědku. Video navíc doplnila písní Mám na teba chuť od známé slovenské skupiny Team.

Pohled na svlečeného Soukupa je poněkud nezvyklý, nicméně se opět ukázalo, že i v dnešní době „láska prochází žaludkem“ a platí to evidentně i u Soukupa a Hanychové. Modelka navíc jen před pár dny zamyslela nad životem a podle všeho vztah s miliardářem bere jako svou druhou šanci. „V životě chcete jedno… mít stabilní rodinu a neposrat to… stalo se… holka po rozvodu se v tom plácá… ale upřímně, holky moje, je mi fajn a druhá šance funguje,“ napsala.

Video
Video se připravuje ...

Agáta se pochlubila, jak Jaromír vaří. Instagram

 

Fotogalerie
55 fotografií