Agáta Hanychová se ve vztahu s Jaromírem Soukupem našla. Podle slov její maminky Veroniky Žilkové toho mají mnoho společného. A důležité je také to, že paní Veroniku Jaromír nadchnul tím, jak se dokáže starat nejen o Agátu a její dvě děti, ale že stejný servis dostala dokonce i ona, když je byla ve Španělsku navštívit.

Modelka má za sebou totiž hned několik nevydařených vztahů. Krachl její vztah s Miroslavem Dopitou, který je otcem jejího syna Kryšpína, a nevyšlo ani manželství s Jakubem Prachařem, jenž je otcem její dcery Mii. Kromě toho má za sebou i další vztahy, žádný z nich ji ale nenaplnil štěstím tolik, jako je tomu nyní s Jaromírem Soukupem.

„V životě chcete jedno… mít stabilní rodinu a neposrat to… stalo se… holka po rozvodu se v tom plácá… ale upřímně, holky moje, je mi fajn a druhá šance funguje,“ napsala na sociální síti ke snímku, na kterém si Jaromír povídá s její dcerou. Samozřejmě nezapomněla přidat hashtag love a označila v příspěvku i svého přítele.

Je tak zřejmé, že Agáta se zamyslela nad životem, dokonce přiznala, že ani ona není bez chyb. Její láska se Soukupem je zatím poměrně čerstvá, z jejích slov je ale jasné, že stabilní rodina je stále jejím velkým snem, snad se jí tedy konečně vyplní právě po boku Jaromíra.

Video
Video se připravuje ...

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup spolu ve Španělsku Instagram

Fotogalerie
64 fotografií