Hanychová si už několik dní užívá slunce a pohodlí vily svého přítele Jaromíra Soukupa ve španělské Marbelle. Včera se k nim přidala její dcera Mia, která přiletěla v doprovodu modelčina manažera Josefa.

Společně si užívají koupačku v moři nebo místní kuchyni v restauraci na pláži. Ale večery a noci tráví ve vilce, kde mají veškerý komfort. Naštěstí! Protože dnes v ranních hodinách v nedalekém nočním klubu Opium v ​​Costa del Sol v Marbelle došlo k potyčce a posléze ke střelbě.

Podle místních zpráv je mezi zraněnými i podezřelý střelec, který byl zadržen s bodnými zraněními poté, co vypukla rvačka těsně po jedné hodině ráno.

Video
délka: 06:28.92
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Veronika Žilková otevřeně o vztahu Agáty a Soukupa: Udělal něco, co před ním nikdo! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Místní obyvatel řekl deníku El Confidencial, že nemohli spát kvůli hluku z klubu, a najednou uslyšeli čtyři výstřely. Mnozí se domnívali, že je to ohňostroj, ale ne, v klubu se střílelo. Předpokládá se, že k potyčce došlo mezi dvěma skupinami ve VIP části plážového klubu. Na videu je vidět, jak jeden popadl velkou láhev, zatímco ostatní si svlékali košile a připravovali se na rvačku.

Ačkoli některé zprávy uvádějí, že při incidentu měla zemřít jedna žena, policie tvrdí, že o žádném úmrtí neví. O incidentu zřejmě zatím neví ani Agáta, protože si bezstarostně užívá společnost své holčičky jak v moři, tak v bazénu u Soukupovy nemovitosti.

Fotogalerie
63 fotografií