Neděle 7. srpna 2022
Svátek slaví Lada, zítra Soběslav
Polojasno 23°C

Tereza H. našla po návratu do Česka novou lásku: Randí s trestaným zápasníkem!

Autor: jel - 
6. července 2022
11:59

Tereza H. (26), která si odseděla dlouhé čtyři roky v pákistánském vězení za údajné pašování drog, je již nějakou dobu zpět v České republice. Nedávno si založila také účet na sociální síti Instagram. Tam svým fanouškům popsala těžké chvíle za mřížemi, ale i radostné okamžiky, jež prožívá nyní po propuštění. Nově se navíc pochlubila, že je zamilovaná. Randí s MMA zápasníkem Michalem Kotalíkem. I on nedávno opustil brány věznice.

Mladá Češka byla zadržena v lednu roku 2018 na letišti v pákistánském Láhauru. O rok později byla odsouzena na osm let a osm měsíců ve vězení. Rozsudek byl ovšem nepravomocný a Tereza se celou dobu snažila odvolat. Nakonec se dočkala a 1. listopadu roku 2021 soud přijal argumenty jejího právníka a zprostil ji všech obvinění.

Brány věznice závěrem loňského roku opustil také zápasník Michal Kotalík. Ten byl v roce 2018 odsouzen ke čtyřem letům za mřížemi za těžké ublížení na zdraví. Z trestu si odpykal tři a půl roku a před loňskými vánočními svátky byl propuštěn. Podle jeho vlastních slov skončil ve vězení, protože před lety na diskotéce bránil svou tehdejší přítelkyni. 

Bránil partnerku!

Pro web kaoočko.cz Michal uvedl, že opilý muž, se kterým se ten večer chvíli bavil, začal fyzicky napadat ženu, s níž v té době chodil. Dokonce o ni prý típnul cigaretu. MMA zápasník proto dotyčného vzal do mezipatra, kde poté došlo k napadení. 

„Začal jsem na něj silně řvát. Ale fakt přísahám, že v tu chvíli jsem ho ještě nechtěl mlátit, jen vyhodit pryč. Křičel jsem na něj s tím, co si to jako dovoluje. On mi na to řekl, že já jsem stejně jen arogantní č*rák a ona pouze debilní k*rva. A vrhnul se na mě,“ popsal Michal webu, k čemu tehdy údajně došlo.

Doplnil, že u soudu mu pak prý přitížilo to, že se věnuje bojovým sportům profesionálně. „Soudce mi pak řekl, že kdybych nedělal MMA, ale třeba fotbal, tak mi dá jen podmínku,“ řekl.

Po propuštění z věznice se Michal Kotalík znovu vrátil do světa bojových sportů. V květnu bojoval s Václavem Babou Jagou Mikuláškem v boxerském zápasu. Tehdy prohrál. Brzy ho čeká MMA zápas na pražské Štvanici.

O jeho vztahu s Terezou H. informoval expres.cz a sama mladá Češka ho potvrdila na svém instagramu, když zveřejnila zmíněný článek a označila právě Michala Kotalíka. Ke všemu navíc dodala srdíčko. Už předtím navíc uvedla, že je momentálně zamilovaná.

Video  Konečný verdikt pro Terezu H.! Decastelo prý randí a manžel se zasnoubil před rozvodem?  - Bára Horáková
Video se připravuje ...
 

wp3t ( 11. července 2022 22:00 )

zdá se, že je ve všem jasno: ti dva patří do lochu a kapři do rybníka.

wp3t ( 11. července 2022 21:58 )

pral si se někdy s nastřeleným feťákem? necítí bolest a třeba díky piku je i velmi akční a agresivní.

wp3t ( 7. července 2022 18:20 )

no tak já to tak nevidím.

wp3t ( 7. července 2022 18:19 )

hoši, on tu basu měl za to, že zfetovanej borec mlátil holku, on se ji zastal a ten zfetovanec toho nenechal, tak to přehnal a byl odsouzený za mma.
Jinak si ho někde poslechněte jak rozumně mluví.

beda88 ( 7. července 2022 10:51 )

dost dobře nechápu koment pod fotkami "....za údajné pašování....". že pašovala je jasné, když je u ní našli. otázka je, zda o tom věděla. za mě na 126% ano. dost často jezdíme po světě a pořídili jsme si tu přenosnou váhu na kufry a honíme každé dkg, protože vozíme dětem z afrických zemí školní potřeby. vloni jsme museli oželet ploutve a šnorchl, abychom se vešli do limitu. takže 9kg navrch, to je jen kec. ta musí mít obrovskou sílu, že si rozdílu nevšimla. jinak na těch fotkách zázračně a rychle zhubla. tak bych tipnul, že na fotkách není ona. jinak karma je zdarma a myslím, že si jí brzy najde.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání