Sobota 20. srpna 2022
Svátek slaví Bernard, zítra Johana
Oblačno, bouřka 28°C

Šok na palubě letadla: Postarší chlípník poslal spolucestujícím fotky svého penisu

Autor: rix - 
3. července 2022
14:03

Opravdu zvláštním způsobem si let z Detroitu do Denveru zpestřil jeden z pasažérů letadla amerických aerolinek. Svým spolucestujícím náhodně posílal obscénní obrázky toho, jak si užíval orální sex. Pobouření pasažéři vše hned ohlásili palubnímu personálu a chlípník měl co vysvětlovat policistům.

Konflikt na palubě společnosti Southwest Airlines se podařilo natočit jedné z cestujících a video se stalo virální na sociální síti TikTok. Muže podezřelého z rozesílání své chlouby se podařil identifikovat jako „Larryho“. Když letuškám vysvětloval, proč ostatním cestujícím posílal obscénní materiály, všem zůstal rozum stát. „Jenom jsem se bavil,“ pronesl, jako by se nic nedělo. 

„Je to nechutné sexuální obtěžování,“ uvedla žena, která muže zachytila na videu. Larry se jí za své chování údajně omluvil, moc mu to ale nepomohlo. Jakmile se o jeho zvrhlém chování dověděl palubní personál, nenechal to jen tak. „Budete mít problém,“ oznámila mu letuška.

Zvrhlík posílal svůj penis cestujícím přes aplikaci Airdrop, podle které vyhledával dostupná zařízení na palubě. Šokovaní lidé se pak nestačili divit, co jim v mobilu nebo notebooku přistálo za obrázek. Situace je o to horší, že na palubě byly i malé děti. 

„Můžeme potvrdit, že k tomuto nešťastnému incidentu došlo při nedávném letu z Detroitu do Denveru,“ potvrdil zástupce Southwest Airlines. Doplnil také, že muž byl ihned po příletu na letišti zadržen policisty. „Všem našim cestujícím se tímto omlouváme,“ dodal podle deníku Daily Mail

Video  Exkriminalista Doucha prozradil, jak se provádí výslechy podezřelých  - Jiří Marek
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání